Strona 177 z 296 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178179187227277 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 761 do 1 770 z 2954

Wątek: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

  1. #1761

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Samsung i Iphone to ostatnie jakie bym kupił i nie ważne co mają w środku. Od ładnych paru lat byłem wierny HTC ale niestety odpuścili sobie. Wybór padł na Googla Pixela 7. Kosztuje w sumie niedużo a wykonany jest bardzo dobrze. Wiem, że w polsce jest jakis problem z 5G w tych Pixelach ale też czytałem ze ma sie to zmienić. Tego Oppo nie znam i nic nie powiem, a w sumie napisałem tutaj dlatego że jak szukałem telefomu pod koniec zeszłego roku to sie rozglądałem i zapomniałem o Pixelach. I jak mi się przypomniało to odpusciłem inne marki.
    Poczytaj może o Pixel 6.
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

  2. #1762
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 068

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Htc od 10 lat są na ostrej równi pochyłej…
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #1763
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 670

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Mohinder Zobacz posta
    Samsung i Iphone to ostatnie jakie bym kupił i nie ważne co mają w środku. Od ładnych paru lat byłem wierny HTC ale niestety odpuścili sobie. Wybór padł na Googla Pixela 7. Kosztuje w sumie niedużo a wykonany jest bardzo dobrze. Wiem, że w polsce jest jakis problem z 5G w tych Pixelach ale też czytałem ze ma sie to zmienić. Tego Oppo nie znam i nic nie powiem, a w sumie napisałem tutaj dlatego że jak szukałem telefomu pod koniec zeszłego roku to sie rozglądałem i zapomniałem o Pixelach. I jak mi się przypomniało to odpusciłem inne marki.
    Poczytaj może o Pixel 6.
    Mam Pixel 6 Pro, abstrahując od tego, że 5G nie działa (i nie wierzę, że będzie działać, bo nikomu nie zależy, a szczególnie operatorom, którzy tego telefonu nie sprzedają, by certyfikować moduł Pixela w PL) oraz, że po 2 tygodniach samoistnie pękł mi w środku moduł aparatu (wymienili w ramach gwarancji, problem zanany na świecie), to fotograficznie jest to dla mnie super sprzęt, dużo lepszy od Samsungów, które wcześniej używałem i ogólnie mogę polecić Pixel-e, szczególnie, że ceny nowych Samsungów nie zachęcają.

    Tak na marginesie jeszcze tematu aparaty vs smartfony - wróciłem właśnie z wycieczki na Bali i Lombok. Na 50 uczestników byłem jedynym, który miał coś innego niż smartfon do zdjęć, dźwigałem aparat, a i tak większość zdjęć zrobiłem smartfonem; do wydruków 10x15 i przy dobrych warunkach IMHO szkoda czasu by wyciągać aparat

  4. #1764
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    691

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Bo Samsung od kilku lat to takie trochę "pemium wannabe". Na pewno cenowo próbują dorównać Appleowi i ich iPhoneonom.

  5. #1765
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Bardzo przydatny okazał się ten wątek. Gdy będę zmieniał telefon poważnie rozważę Google Pixel.

  6. #1766
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 670

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Bardzo przydatny okazał się ten wątek. Gdy będę zmieniał telefon poważnie rozważę Google Pixel.
    Tia..., szczególnie że aparaty same pękają, w 7 podobno ten sam problem

  7. #1767
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Tia..., szczególnie że aparaty same pękają, w 7 podobno ten sam problem
    Któż jest bez wad? Ważne, że wymieniają do skutku.

  8. #1768
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Któż jest bez wad? Ważne, że wymieniają do skutku.
    Na pewno nie Nikon. Kto tam już nie ma kropki na spodzie puszki trololo.

  9. #1769
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Tia..., szczególnie że aparaty same pękają, w 7 podobno ten sam problem
    Powiem szczerze, że gdybym wybrał się np. na wakacje życia jakimś super statkiem w półroczny rejs po świecie i... "2 tygodniach samoistnie pękł mi w środku moduł aparatu" to powiesiłbym producenta aparatu za... sznurówki na jedynym drzewie w okolicy
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  10. #1770
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Przydatność Samsunga S22 vs aparat foto, rozważania JP.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Mam Pixel 6 Pro, abstrahując od tego, że 5G nie działa (i nie wierzę, że będzie działać, bo nikomu nie zależy, a szczególnie operatorom, którzy tego telefonu nie sprzedają, by certyfikować moduł Pixela w PL) oraz, że po 2 tygodniach samoistnie pękł mi w środku moduł aparatu (wymienili w ramach gwarancji, problem zanany na świecie), to fotograficznie jest to dla mnie super sprzęt, dużo lepszy od Samsungów, które wcześniej używałem i ogólnie mogę polecić Pixel-e, szczególnie, że ceny nowych Samsungów nie zachęcają.

    Tak na marginesie jeszcze tematu aparaty vs smartfony - wróciłem właśnie z wycieczki na Bali i Lombok. Na 50 uczestników byłem jedynym, który miał coś innego niż smartfon do zdjęć, dźwigałem aparat, a i tak większość zdjęć zrobiłem smartfonem; do wydruków 10x15 i przy dobrych warunkach IMHO szkoda czasu by wyciągać aparat
    Na następny wyjazd/wycieczkę zabierzesz aparat ?

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

Strona 177 z 296 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178179187227277 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •