Pokaż wyniki od 1 do 10 z 654

Wątek: Canon EOS R7 i R10

Widok wątkowy

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 325

    Domyślnie Odp: Canon EOS R7 i R10

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta

    Gwoli ścisłości: czy wg Ciebie AF działa dobrze na FF bez względu na to, czy jest to DSLR, czy ML, a nie działa na APS-C również niezależnie od tego, czy jest lustro, czy go nie ma, a na dodatek, czy mówimy tylko o sprzęcie Canona? Ten wątek dotyczy R7, który jest ML APS-C, więc porównywanie go np. do 1Ds Mark III musi mieć konkretne uzasadnienie- jest reguła, czy jej nie ma.
    ML FF to nadal nie posiadam, prawie pobiegłem do sklepu jak się wojna zaczęła ale postanowiłem ustalić przed zakupem czy przypadkiem nie dostanę jak to określasz takiego "fullframe z matrycą o właściwościach apsc" i nie zdołałem tego ustalić (nawet zadałem pytanie na forum ale forum chyba nie jest w stanie udzielić informacji na proste pytanie) bedę się musiał wybrac do sklepu strzelić przed sklepem parę fotek zobaczyc rawy i dopiero wtedy podjąc decyzję czy to kupuję - chciałbym mieć jeden uniwersalny korpus (bo i tak bedę miał dwa ale nie chciałabym mieć trzech każdy do czegoś innego).

    Jestem amatorem więc 1DsMIII leży całkowicie po za moimi zainteresowaniami, ale R5 już całkowicie w zainteresowaniach pod warunkiem że bedzie uniwersalny.

    jedynego ML do jakiego mam dostęp to nikon 1 małżowinki - kompletnie zrypany sprzęt pod względem ergonomii i nie chodzi tu o wielkość sprzętu tylko sterowanie które głównie polega na "jak ogłupić ten aparat żeby robił to chcę zrobić"
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 05-06-2022 o 15:30 Powód: złe tagowanie, dyskutujesz sam ze sobą? Poprawiłem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •