Cytat Zamieszczone przez weksja Zobacz posta
Dopisaliśmy punkt do umowy, tak jak radził ktoś u góry. Para przyznała, że nie zwrócili na to żadnej uwagi, Panna Młoda trochę smutna z tego powodu, bo chciała rustykalnie a będzie dyskoteka na wsi DJ nie dysponuje innym oświetleniem niż to kolorowe i zostaje tak jak jest, oprócz laserów (chociaż czuję że już jest konflikt między nami bo zapewniał Młodych, że tyle wesel zrobił i nikt nie robił problemów, a przyszła gówniara i się rządzi). Chciałam załatwić to z nim osobiście, ale Para zrobiła to za mnie i w sumie wyszło moim zdaniem trochę głupio. Więcej wyjaśni się za dwa tygodnie, jak już zlecenie dojdzie do skutku. Cieszyłam się, że mi się trafiło takie fajne zlecenie na samym początku, a czuję się już nim zestresowana
No raczej... nagadałeś młodej, że zrobi się "wieś" ze stodoły na wsi bo Dj ma kolorowe światełka. Jak się rozejdzie po rodzinie to tylko o tym będą gadali, albo ze jakaś nawiedzona Arhhhytstka Raczej z Djem nie siedział bym przy jednym stoliku bo Ci czegoś dosypie do picia

Na poważnie. To takie rzeczy się załatwia osobiście podczas imprezy i nie robi się innym usługodawcom za uchem, że mają lipa światła laserki itp a już tym bardziej nei mówi się parze młodej o "złych" wyborach usługodawców.
p.s może cię spotkać milion innych przykrych akcji, nie ma co się stresować na zaś.
Zaświadczenie o odbytym kursie masz? Bo ostatnio księża o to pytają?

Nie poruszaj z nimi w ogóle tego tematu podczas dnia ślubu. Będze dobrze.