Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
No raczej... nagadałeś młodej, że zrobi się "wieś" ze stodoły na wsi bo Dj ma kolorowe światełka. Jak się rozejdzie po rodzinie to tylko o tym będą gadali, albo ze jakaś nawiedzona Arhhhytstka Raczej z Djem nie siedział bym przy jednym stoliku bo Ci czegoś dosypie do picia

Na poważnie. To takie rzeczy się załatwia osobiście podczas imprezy i nie robi się innym usługodawcom za uchem, że mają lipa światła laserki itp a już tym bardziej nei mówi się parze młodej o "złych" wyborach usługodawców.
p.s może cię spotkać milion innych przykrych akcji, nie ma co się stresować na zaś.
Zaświadczenie o odbytym kursie masz? Bo ostatnio księża o to pytają?

Nie poruszaj z nimi w ogóle tego tematu podczas dnia ślubu. Będze dobrze.
Ej, wcale nie powiedziałam jej o żadnej wsi! Gdyby nie zaznaczała, że zależy jej na tym, żeby było widać rustykalny klimat na zdjęciach to totalnie bym olała temat. Kwestia gustu i tyle. Ale jak wiem, że może być zawiedziona bo nie osiągniemy efektu z jej inspiracji z pinteresta to czułam się zobowiązana żeby ten temat poruszyć ?*♀️ ja też bym wolała wiedzieć. A że ona dopiero wtedy zwróciła uwagę na światła i uznała, że mam rację to spanikowała i od razu odezwała się do dja. No cóż, najwyżej się nie zaprzyjaźnimy ? ale siadam z nim przy stole, raz kozie śmierć ?
Zaświadczenie mam od ładnych paru lat, chociaż nigdy nikomu go nie pokazałam ? w tym przypadku nieistotne, bo to ślub cywilny.