Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Modyfikator do lampy reporterskiej

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2017
    Posty
    37

    Domyślnie Modyfikator do lampy reporterskiej

    Wybaczcie, jeśli powieliłem wątek. Rozglądam się za modyfikatorem światła do lampy reporterskiej, do zdjęć w plenerze (z użyciem filtra ND) oraz we wnętrzach. Chciałbym, aby był niedrogi (do 200 zł), wygodny, lekki, mały (do transportu w plecaku) i żeby szybko się składał / rozkładał. I powinien oczywiście dawać ładne światło, lepsze od zwykłej przezroczystej parasolki.

    Co byście polecili? Kwadratowy softbox z mocowaniem Bowens, octę parasolkową, składany beauty dish? A może lepsza będzie duża parasolka odbijająca z białym lub srebrnym materiałem w środku? Osobiście wybrałbym parasol, ale w małych wnętrzach jak mieszkania, trudno się tym operuje, z kolei na wietrze trudno to utrzymać bez asystenta.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 284

    Domyślnie Odp: Modyfikator do lampy reporterskiej

    Może zainteresuje Cię coś takiego?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zestaw-akcesoriow-falcon-sga-k9-do-lamp-reporterskich.9307.0.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	61,3 KB
ID:	8024

    https://fripers.pl/p/zestaw-akcesori...QaAsY1EALw_wcB

    Zawarta w zestawie kula może zastąpić parasolkę.
    W razie czego mam do sprzedania taki zestaw z dwoma dodatkowymi adapterami do lampy. Kiedyś kupiłem, ale kompletnie nie mam czasu się z tym bawić, a można uzyskiwać fajne efekty.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •