Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Canon 5d mk1 zaślepka gniazd

  1. #1

    Domyślnie Canon 5d mk1 zaślepka gniazd

    Ponieważ że starości się już pokruszyły zaślepki, kupiłem - na pewno - nieoryginalną. Jest jakiś problem, ponieważ gumki 'zawiasow' wchodzące pod plastikowa osłone zostają wypchnięte przy skręcaniu. Są gdzieś za grube. W końcu dolny zaczep tego zawiasku mi się urwał i jestem jakby na początku... Tyle lepiej, że mam zaślepkę całą i wciśniętą, niestety taśma częściowo dla pewności ją trzyma.

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk1 zaślepka gniazd

    Cytat Zamieszczone przez Karlbuk Zobacz posta
    Ponieważ że starości się już pokruszyły zaślepki, kupiłem - na pewno - nieoryginalną. Jest jakiś problem, ponieważ gumki 'zawiasow' wchodzące pod plastikowa osłone zostają wypchnięte przy skręcaniu. Są gdzieś za grube. W końcu dolny zaczep tego zawiasku mi się urwał i jestem jakby na początku... Tyle lepiej, że mam zaślepkę całą i wciśniętą, niestety taśma częściowo dla pewności ją trzyma.
    nie do końca rozumiem opis ale wydaje się że mam podobnie ja zepsułem zaślepkę gniazd wkładając korpus z otwartą zaslepką do torby - kupiłem nową - wydaje się że oryginalną - załozyłem - ale też wyłazi na "zawiasie" przy zamykaniu - muszę rozkręcić w wolnej chwili i założyć jeszcze raz może to rozwiąże problem

  3. #3

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk1 zaślepka gniazd

    Zakładałem 3 razy, wyjmując plastikową obudowę gniazd, to samo. Po skręceniu guma była wypychana. Teraz raczej nie dostaniesz oryginalnej zaślepki

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    35

    Domyślnie Odp: Canon 5d mk1 zaślepka gniazd

    Witam

    Nie będę zakładał nowego tematu, to podłącze się tu

    Szukam zaślepki do 30D tej po lewej stronie USB / AV OUT/ HDMI/ MIC.

    Pogrzebałem trochę i nic nie znalazłem. Ktoś ma może jakieś namiary ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •