Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: EOS 60D migajaca ikona rozładowanej baterii, aparat nie włącza się

  1. #1

    Dołączył
    May 2022
    Miasto
    Bełchatów
    Posty
    2

    Domyślnie EOS 60D migajaca ikona rozładowanej baterii, aparat nie włącza się

    Witam serdecznie.
    Aparat nie był używany około 6 miesięcy, dziś naładowałam dwa akumulatory (oryginalny i zamiennik) po czym aparat się nie uruchomił, miga tylko pusta bateria na wyświetlaczu, żadnych oznak życia. Sprawdzałam z różnymi kartami i obiektywami. Może ktoś miał taki problem ? Czy jest jeszcze coś co mogę sama sprawdzić? Czy wysyłać do serwisu ?

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: EOS 60D migajaca ikona rozładowanej baterii, aparat nie włącza się

    https://www-ifixit-com.translate.goo..._x_tr_pto=wapp

    Wypróbuj sobie może metodę podaną pod "NAJBARDZIEJ POMOCNA ODPOWIEDŹ". "Wstaw soczewkę" równa się "Podłącz obiektyw".

    Podczas wypróbowywania tej metody używaj tylko i wyłącznie oryginalnego akumulatora.

    Jeżeli ta metoda się nie sprawdzi, to zerknij sobie jeszcze na odpowiedź od Lee Conniff.

  3. #3

    Dołączył
    May 2022
    Miasto
    Bełchatów
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: EOS 60D migajaca ikona rozładowanej baterii, aparat nie włącza się

    Dziękuję za podpowiedź, niestety kilkakrotna próba naprawcza z jednego i drugiego postu nie pomogła. Wysyłam do serwisu ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •