Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 294

Wątek: Sytuacja w branży eventowej w 2023 roku

  1. #31
    Coś już napisał Awatar TomekCanon
    Dołączył
    Jun 2016
    Miasto
    Kraków
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Oni na ślepo wklejają linki. Raz sobie zrobiłem z nich jaja, swego rodzaju test.
    Napisałem ogłoszenie na jednej grupce "Szukam fotografa nie na ślub i wesele w dniu 11.06.2022. Rozważę wszystkie ciekawe oferty".
    Dostałem na priv 70 ofert. W tym ofertę od iluzjonisty, barmana i firmy wynajmującej samochody.
    Mam: R, R6, A7 IV Szkła: 16-35 2.8L II, 35 1.4L, 135 2.0L, 70-200 4L, Sony 24-70 F4
    Miałem (dużo tego): Canony: 20D,40D,60D,70D,2x5D,2x5D II,3x5D III,5D IV, 2x6D,6D II,7D,7D mark II. I Nikony: D50, D90, 2xD7000, D200, D610. Sony: A100, A6300, A7 II, A7 III

  2. #32
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2022
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    35
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Nieźle. Ktoś zgarnia kasę za szukanie klientów oraz fotografów nie musząc inwestować w wiedzę oraz w sprzęt. Może my też tak zrobimy?

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez TomekCanon Zobacz posta
    Oni na ślepo wklejają linki. Raz sobie zrobiłem z nich jaja, swego rodzaju test.
    Napisałem ogłoszenie na jednej grupce "Szukam fotografa nie na ślub i wesele w dniu 11.06.2022. Rozważę wszystkie ciekawe oferty".
    Dostałem na priv 70 ofert. W tym ofertę od iluzjonisty, barmana i firmy wynajmującej samochody.
    No i jaki cel miało to Twoje "małe oszustwo"?

  4. #34
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez TomekCanon Zobacz posta
    Oni na ślepo wklejają linki. Raz sobie zrobiłem z nich jaja, swego rodzaju test.
    Napisałem ogłoszenie na jednej grupce "Szukam fotografa nie na ślub i wesele w dniu 11.06.2022. Rozważę wszystkie ciekawe oferty".
    Dostałem na priv 70 ofert. W tym ofertę od iluzjonisty, barmana i firmy wynajmującej samochody.
    Dziwne, że fotowoltaiki Ci nie oferowano

  5. #35
    Coś już napisał Awatar TomekCanon
    Dołączył
    Jun 2016
    Miasto
    Kraków
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    No i jaki cel miało to Twoje "małe oszustwo"?
    Byłem po prostu ciekaw, czy ludzie serio widząc słowo "ślub i wesele" będą walić linkami na oślep jak wszędzie gdzie ktoś szuka naprawdę na ślub i wesele.
    Tylko jedna osoba napisała mi priv, "skoro nie na ślub i wesele, to w jakim charakterze"?

    Nie wiem jak wy, ale ja czytanie ze zrozumieniem miałem bodajże w 3 klasie podstawówki.
    Mam: R, R6, A7 IV Szkła: 16-35 2.8L II, 35 1.4L, 135 2.0L, 70-200 4L, Sony 24-70 F4
    Miałem (dużo tego): Canony: 20D,40D,60D,70D,2x5D,2x5D II,3x5D III,5D IV, 2x6D,6D II,7D,7D mark II. I Nikony: D50, D90, 2xD7000, D200, D610. Sony: A100, A6300, A7 II, A7 III

  6. #36
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez TomekCanon Zobacz posta
    Byłem po prostu ciekaw, czy ludzie serio widząc słowo "ślub i wesele" będą walić linkami na oślep jak wszędzie gdzie ktoś szuka naprawdę na ślub i wesele.
    Tylko jedna osoba napisała mi priv, "skoro nie na ślub i wesele, to w jakim charakterze"?

    Nie wiem jak wy, ale ja czytanie ze zrozumieniem miałem bodajże w 3 klasie podstawówki.
    Ale dziwisz się? Dla wielu to jest chleb i każdy szuka zleceń gdzie się da zwłaszcza jak ktoś pisze "Szukam fotografa nie na ślub i wesele w dniu 11.06.2022" Ja tez bym to odebrał jak 99% reszty. Teraz napisz, że szukasz doradcy co się nie zajmuje fotowoltaiką

  7. #37
    Początki nałogu Awatar cohontes
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    .
    Wiek
    30
    Posty
    339

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    W zeszłym roku sam organizowałem swój ślub i wesele, szczerze mówiąc to się nie dziwie, że branża umiera. Każdy podnosi ceny, a para młoda zazwyczaj nie jest studnią bez dna więc trzeba na czymś zaoszczędzić. Najłatwiej na tym, co nie jest niezbędne a można to zastąpić. Wielu parom wystarczy nawet znajomy, który uwieczni cały dzień a sami wolą by goście się dobrze bawili i wspominali zabawę.
    5D | R6 | EF 40MM F/2.8 STM | RF 50MM F/1.8 STM | EF 135MM F/2L USM
    X-T30 | XF 18-55 mm f/2.8-4.0 R | XF 35 mm f/1.4 R | XF 56 mm f/1.2 R | XF 50-140 mm f/2.8 R

  8. #38
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez cohontes Zobacz posta
    W zeszłym roku sam organizowałem swój ślub i wesele, szczerze mówiąc to się nie dziwie, że branża umiera. Każdy podnosi ceny, a para młoda zazwyczaj nie jest studnią bez dna więc trzeba na czymś zaoszczędzić. Najłatwiej na tym, co nie jest niezbędne a można to zastąpić. Wielu parom wystarczy nawet znajomy, który uwieczni cały dzień a sami wolą by goście się dobrze bawili i wspominali zabawę.
    +1, dokładnie tak, ale "PROsi" i tak stwierdzą, że to kłamstwo, bo przecież mają tyle zleceń...
    ebe ebe

  9. #39
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    Cytat Zamieszczone przez cohontes Zobacz posta
    W zeszłym roku sam organizowałem swój ślub i wesele, szczerze mówiąc to się nie dziwie, że branża umiera. Każdy podnosi ceny, a para młoda zazwyczaj nie jest studnią bez dna więc trzeba na czymś zaoszczędzić. Najłatwiej na tym, co nie jest niezbędne a można to zastąpić. Wielu parom wystarczy nawet znajomy, który uwieczni cały dzień a sami wolą by goście się dobrze bawili i wspominali zabawę.
    Gorzej jak znajomy nie weźmie aparatu, bo jest gościem wesela za które dał w kopercie prezent... Więcej nie zdziwił bym się jak by ten cąły dzień, to było kilka zdjęć ze ślubu a reszta to jego laski/zony i kilku osób co siedziało obok - z zycia wzięte.

    p.S do pOm
    Naprawdę byś poszedł z całą torbą sprzętu na czyjeś wesele i latał od przygotowań do 1 w nocy zamiast bawić się chlać itp? Ja bym miał w dupie takiego znajomego. U mnie w rodzinie zawsze był fotograf i tylko raz zostałem poproszony czy bym zrobił zdjęcia. Odmówiłem tłumacząc że jestem z osobą towarzysząca ( aktualnie moja żona )i zamierzam jej towarzyszyć a nie biegać z aparatem. Nie było problemu. Byl wynajęty fotograf, który zrobił dużo więcej zdjęć niż wszyscy razem z aparatami i telefonami, którzy zostali poproszeni o zdjęcia.

  10. #40

    Domyślnie Odp: Sytuacja w branży eventowej w 2022 roku

    A niezbędne to: wiejski stół, barman i bar w standardzie alkohole świata, fotobudka, fontanna czekoladowa, pokaz sztucznych ogni, zabytkowa limuzyna od rana bo panna młoda do fryzjera, a młody do kwiaciarni po wiązankę, pieczone prosię, 6 piętrowy tort, urządzenie do robienia mgły na pierwszy taniec i do tego oświetlenie, skrzypaczka i śpiewak operowy w kościele, poprawiny? Coś pominąłem? Fotograf profesjonalny będzie miał zdjęcia najszybciej za kilka dni, a na fejsie zdjęcia telefonu będą jeszcze w czasie ślubu!

Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •