Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Torba 1. o szerokość wewn 33-35cm 2. zna ktoś Genesis Tacit ?

Widok wątkowy

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    60
    Posty
    227

    Domyślnie Torba 1. o szerokość wewn 33-35cm 2. zna ktoś Genesis Tacit ?

    Torby ...
    Mam marketówkę jeszcze sprzed fali bezlustrowców, uchodziła za małą, szerokość wewnętrzna 25cm, pozostałe wymiary wewn *10 * 12

    Jest znaczna ilość toreb o szerokości wewn 26-27cm, dziś uchodzą jako większe torby na bezlusterkowce, potem długo, długo nic i 38-39cm wewn, co się przekłada na 45cm zewn.
    Fakt, te 26-ki są wyższe niż moja, miewają 15-18cm wysokości wewnętrznej

    Znalazłem Genesis Tacit, ma upragnione centymetry, tylko to jest torba
    a) jedynie na rzepy
    b) nie jest zamykana "na szczelnie" np suwakiem po obwodzie. To jest fajne jak się jest na akcji fotograficznej, ale kiepskie jak się wywróci na dworcu, restauracji czy w jadącym autobusie, i fruuuu jedzie wszystko co było luzem.

    Moja upragniona więc by miała 32-34 sz wewn, zamykanie "na szczelnie" na czas nie używania, i szybkie na czas działania.
    Chętnie kolor nie-czarny, spokojne "kolory natury", ale czarny przeżyję.
    Mile widziany pas z szybką regulacją (jak pasy Peak Designa), skracany gdy na ramię, wydłużany gdy przez plecy. Zbędne dla mnie przestrzenie na tablety, notebooki itd.

    Nie ze złota i diamentów, ale racjonalna cena ok. Nie musi być w cenach śmieciowych

    Edit: znów będzie "a pytanie jak brzmi". Więc zakończę:

    Ktoś, coś ?
    Ostatnio edytowane przez cosinus ; 12-02-2022 o 19:43
    imigrant z kierunku N,
    70D, 10-18, 40/2.8, EFS24/2.8, 55-250 mkII, 18-55/4-5.6, S30/1.4A, T100/2.8, trochę na literkę N, w góry z m4/3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •