Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Topaz Labs

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 020

    Domyślnie Topaz Labs

    Ktoś korzysta?
    już od dłuższego czasu fejs bombarduje mnie Denoisem i Sharpenem, wiadomo, ludzie w commentach się podśmiechują, ale jednak postanowiłem sprawdzić denoise. I Wow, naprawdę fajnie to działa. Sharpen po kilku użyciach odpuściłem - z włosów robi kaszanę. Jeszcze z ciekawości dziś spróbowałem Gigapixel, dla kilku portretówek - kolejne wow, naprawdę nieźle to działa. Zwłaszcza na małych, starych obrazkach, robionych jeszcze naście lat temu w rozmiarze 600x800.

    Moze jakieś tipy? zakupiłem na razie Denoise. Zobaczę jak to się spisze.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    381

    Domyślnie Odp: Topaz Labs

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta
    Ktoś korzysta?
    już od dłuższego czasu fejs bombarduje mnie Denoisem i Sharpenem, wiadomo, ludzie w commentach się podśmiechują, ale jednak postanowiłem sprawdzić denoise. I Wow, naprawdę fajnie to działa. Sharpen po kilku użyciach odpuściłem - z włosów robi kaszanę. Jeszcze z ciekawości dziś spróbowałem Gigapixel, dla kilku portretówek - kolejne wow, naprawdę nieźle to działa. Zwłaszcza na małych, starych obrazkach, robionych jeszcze naście lat temu w rozmiarze 600x800.

    Moze jakieś tipy? zakupiłem na razie Denoise. Zobaczę jak to się spisze.
    Jak chcesz się tym wspomagać to poszukaj kodów rabatowych i kupuj zestawy tych softów od topazlabs - wychodzi to wtedy sensowniej cenowo. Kiedyś używała, deNoise do jpegow z Fuji dawało radę

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 020

    Domyślnie Odp: Topaz Labs

    tak, znalazłem jakiś kod jednorazowy zakup aż tak nie boli jak msczna subskr.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •