Strona 38 z 254 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 2535

Wątek: Zarabianie na zdjeciach

  1. #371
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    17

    Domyślnie

    Pytanie tradycjonalisty Czy można zamieszczać na stockach skany z negatywów?

  2. #372
    Coś już napisał Awatar Priest
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Żyrardów
    Wiek
    42
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anzelm Zobacz posta
    Pytanie tradycjonalisty Czy można zamieszczać na stockach skany z negatywów?
    jak będą spełniały ich wymagania, to można
    20D | kit | 17-40 4 L | sigma 70-300 | 50 1.8 II
    moja galeria zdjęć

  3. #373
    Początki nałogu Awatar hyzop
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Pasłęk
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dentharg Zobacz posta
    Ten, który pozwala Ci zrobić to co potrzebujesz. Dla jednych makro, dla innych szeroki kąt.
    Chodziło by, o zdjęcia typu przedmioty, jedzenie, napoje i nie o segment (makro, tele, astro ...), tylko kokretnie jakie obiektywy używacie?

  4. #374
    Uzależniony Awatar Qbexus
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    562

    Domyślnie

    50 m42 1,8 fujinon

  5. #375
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    No i pierwsze 2$ wpadły do kieszeni Narazie internetowej, po miesiącu obecności na stocku, bo umieszczeniu na stocku dwoch zdjęć. Niestety tylko jedno chcą kupować. www.dreamstime.com

    Jakby to przykleić jakoś, albo co. Bo wątek ważny, a nie każdemu chce się szukać
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  6. #376
    Początki nałogu Awatar Reno
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Bielsko Biała
    Posty
    271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mungo Zobacz posta
    No i pierwsze 2$ wpadły do kieszeni Narazie internetowej, po miesiącu obecności na stocku, bo umieszczeniu na stocku dwoch zdjęć. Niestety tylko jedno chcą kupować. www.dreamstime.com

    Jakby to przykleić jakoś, albo co. Bo wątek ważny, a nie każdemu chce się szukać
    Gratuluję )
    Najważniejsze, żeby się zaczęły sprzedawać, potem jakoś leci. Jaki masz nick na dreams?

  7. #377
    Coś już napisał Awatar radzio
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Wiek
    36
    Posty
    58

    Domyślnie

    A ja teraz zadam takie trochę głupie pytanie, ale kto pyta podobno nie błądzi. Mianowicie ogólnie jaką strategię należy obrać, aby zdjęcia były przyjmowane przez adminów? No i jeszcze tematyka zdjęć + sposób robienia. Bo jak ogladałem te foty to jakoś tak ... większość na białym tle :> Czy ogólnie wystarczy żeby fotka byłap przydatna dla firm, grafików itd ?
    Ostatnio edytowane przez radzio ; 14-02-2007 o 22:48
    Canon 400d + kit + Sigma 70 - 300 APO + Canon 50 1.8
    Moje zdjęcia
    Radzio Jogger - mój blog
    Redlog.pl - blog piłkarski

  8. #378
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reno Zobacz posta
    Gratuluję )
    Najważniejsze, żeby się zaczęły sprzedawać, potem jakoś leci. Jaki masz nick na dreams?
    Mój nick to mungos.

    Cytat Zamieszczone przez radzio
    A ja teraz zadam takie trochę głupie pytanie, ale kto pyta podobno nie błądzi. Mianowicie ogólnie jaką strategię należy obrać, aby zdjęcia były przyjmowane przez adminów? No i jeszcze tematyka zdjęć + sposób robienia. Bo jak ogladałem te foty to jakoś tak ... większość na białym tle :>
    Te dwa dolary zarobiły zdjęcie z wycieczki do Barcelony. http://plfoto.com/1106655/zdjecie.html - to zdjęcie, tylko w kolorowej wersji. I jak na razie wrzucam same z wycieczek po Hiszpanii.
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  9. #379
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radzio Zobacz posta
    A ja teraz zadam takie trochę głupie pytanie, ale kto pyta podobno nie błądzi. Mianowicie ogólnie jaką strategię należy obrać, aby zdjęcia były przyjmowane przez adminów? No i jeszcze tematyka zdjęć + sposób robienia. Bo jak ogladałem te foty to jakoś tak ... większość na białym tle :> Czy ogólnie wystarczy żeby fotka byłap przydatna dla firm, grafików itd ?
    juz kiedys forumowo-stockowy guru czyli matka_wariatka madrze napisala, zaparzyc kawe/herbate* poswiecic pare godzin i poprzegladac co sie sprzedaje a co nie,
    ja tylko dodam ze wiekszosc stocko (jesli nawet nie wszystkie) maja cos takiego jak TOP 50 lub TOP 100 lub TOP KEYWORDS albo kategorie zdjec ktore sa nabardziej poszukiwane, tutaj masz dla shutterstocka:

    http://submit.shutterstock.com/top50.mhtml

    tak wiec robic, wysylac i czekac na $$, w koncu przyjda
    EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

  10. #380
    Bywalec Awatar gutek
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    41
    Posty
    133

    Domyślnie

    a tutaj odpowiednik dla istocka

    najczęściej ściągane oraz najwyżej oceniane
    http://www.istockphoto.com/most_popular.php

    oraz lista co chętnie zaakceptują a czego już jest za dużo
    http://www.istockphoto.com/tutorial_5.0_neededfiles.php

    tylko wiadomo, jeśli jest ładne/ciekawe ujęcie czegoś z listy niechcianych fotek to i tak akceptują
    Pełna klatka pierdzieli ze słoikami
    [Portfolio] - [Blog] - [Fotoscenerie]

Strona 38 z 254 PierwszyPierwszy ... 2836373839404888138 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •