Strona 154 z 254 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 531 do 1 540 z 2535

Wątek: Zarabianie na zdjeciach

  1. #1531
    wronap
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robgr85 Zobacz posta
    ale muszą być dobre. Spamowanie bazy nie pomoże. Kupującego tylko sfrustruje i spowoduje że poszuka innego serwisu (jeśli wogóle fotka zostanie zaakceptowana z zbyt 'odległymi' słowami kluczowymi).

    Pozdrawiam,
    Oczywiście że słowa kluczowe muszą być trafne, wpisując odbiegające od tematu naszej pracy szkodzimy sami sobie, nie tylko przez to że fotka może zostać odrzucona przez sam serwis ale tez przez to że potencjalny nabywca może nie trafić do niej...

  2. #1532
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2006
    Wiek
    48
    Posty
    159

    Domyślnie

    przerabiałem to na IS - odrzucają fotkę za źle dobrane słowa kluczowe, jest oczywiście "can resubmit" ale biorąc pod uwagę ich limity - nie warto moim zdaniem ryzykować

  3. #1533

    Domyślnie

    Przeczytalem!!!!

    Witam,
    z przyzwyczajenia juz klikam na strzalke na nastepna strone a tu nic! Jakiez bylo moje zdziwienie gdy wreszcie po trzech dniach spedzonych nad tym watkiem dotrwalem do konca!
    Z 3 razy zostala przerabiana tematyka podatkow i rozliczania, przez jakis czas byla poruszana technika wykonywania zdjec, czasami pojawil sie ktos kto przez watek nie przebrnal i zostal szybko sprowadzony na ziemie. Ogolnie Matka_Wariatka juz dawno na watku sie nie pojawila.
    W kazdym razie w czasie jaki uplynal na czytanie tego tematu (3 dni w pracy) moglem zapewne robic cos,za co mi placa - a dzieki wam mialem jakze sluszna lekture. Wiele ciekawych linkow pokopiowalem i posprawdzalem przez co moja wiedza dosc znacznie sie rozbudowala - za to wam wszystkim wielkie dzieki.

    Pozdrawiam

    PS. Co ja mam teraz czytac, heh?

  4. #1534
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Wiek
    49
    Posty
    203

    Domyślnie

    heh, cieszę się, że przeczytałam ten wątek w lipcu
    teraz być może bym po prostu wysiadła
    canon 400D+50mm /f1.8

  5. #1535
    Pełne uzależnienie Awatar gonzo44
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    był Kraków, był Gdańsk, jest Kraków :-)
    Wiek
    42
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Jeszcze jest "przeżycia zarabiających na zdjęciach (odnoga od wątka giganta)", miłej lektury :-)

  6. #1536
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Wiek
    49
    Posty
    203

    Domyślnie

    Jeszcze jest "przeżycia zarabiających na zdjęciach (odnoga od wątka giganta)", miłej lektury
    sama go zakładałam
    canon 400D+50mm /f1.8

  7. #1537

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoaloja Zobacz posta
    sama go zakładałam
    Hehe wiem, czytalem o tym :grin:

  8. #1538
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SinLight Zobacz posta

    PS. Co ja mam teraz czytac, heh?
    po takiej ilości przeczytanych postów polecam na jakiś czas przestać czytać, porobić fotki, i zobaczyć jak to wszystko działa

    Oprócz czytania, warto sobie różnorakie filmy z tematyki fotografii poogladac np na youtube.
    albo jeśli już koniecznie czytać to np strobist.com

    Pozdr.
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  9. #1539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robgr85 Zobacz posta
    po takiej ilości przeczytanych postów polecam na jakiś czas przestać czytać, porobić fotki, i zobaczyć jak to wszystko działa

    Oprócz czytania, warto sobie różnorakie filmy z tematyki fotografii poogladac np na youtube.
    albo jeśli już koniecznie czytać to np strobist.com

    Pozdr.
    Robgr85 - dzieki, Strobist czytam juz od jakiegos czasu. Jesli zas chodzi o filmiki to rowniez duzo juz przejrzalem. Niestety w tym akurat sie zorientowali i w pracy zablokowali mi dostep do youtube wiec po sprawie ;] Na szczescie canon-board nadal funkcjonuje - zobaczymy na jak dlugo.

    Dzieki wielkie za rady. Co do pstrykania to szczerze sie przyznam ze duzy zapas fotek mam. Niestety sa dwa problemy - jeden to nieziemsko wolne lacze i wysylajac 3 fotki do akceptacji (przez html) z 3-4 razy zrywalo mi polaczenie i musialem pojedyncza fotke zaczynac od nowa. To mocno zniecheca i zwyczajnie nie ma sensu. Nastapi zmiana dostawcy internetu bedzie i wiekszy postep - wyslanie zdjec to najmniejszy problem. Teraz zabawa w studio - mala inwestycja!

  10. #1540
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SinLight Zobacz posta
    Robgr85 - dzieki, Strobist czytam juz od jakiegos czasu. Jesli zas chodzi o filmiki to rowniez duzo juz przejrzalem. Niestety w tym akurat sie zorientowali i w pracy zablokowali mi dostep do youtube wiec po sprawie ;] Na szczescie canon-board nadal funkcjonuje - zobaczymy na jak dlugo.

    Dzieki wielkie za rady. Co do pstrykania to szczerze sie przyznam ze duzy zapas fotek mam. Niestety sa dwa problemy - jeden to nieziemsko wolne lacze i wysylajac 3 fotki do akceptacji (przez html) z 3-4 razy zrywalo mi polaczenie i musialem pojedyncza fotke zaczynac od nowa. To mocno zniecheca i zwyczajnie nie ma sensu. Nastapi zmiana dostawcy internetu bedzie i wiekszy postep - wyslanie zdjec to najmniejszy owroblem. Teraz zabawa w studio - mala inwestycja!
    jaki tam znowu problem :P http://manta.univ.gda.pl/~dlajourd i youtube chyba działa a jak nie to zawsze możesz sobie jakiś prosty alias w darmowych serwisach założyć :P

    odnośnie wysyłania fotek, to jeśli masz laptopa sprawdź czy lokalne universytety lub biblioteki nie mają przypadkiem hotspotów.

    zawsze możesz fotki zgrać na pendrive i z pracy wysyłać... pewnie mają szybszy net niż Ty. Albo z jakiejś kafejki wysyłać jakiś większy set.

    Pozdrawiam,
    Robert

    edit:

    Odnośnie 'rozbudowy studia' to właśnie doszedły do mnie pocztą dwa flashe sb24 i bezprzewodowe wyzwalacze radiowe :> czas sie pobawić w stylu strobist'a
    Ostatnio edytowane przez robgr85 ; 25-01-2008 o 13:37
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

Strona 154 z 254 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •