Strona 100 z 254 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110150200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1 000 z 2535

Wątek: Zarabianie na zdjeciach

  1. #991

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robgr85 Zobacz posta
    a rano wysyłałeś w weeekend czy w środku tygodnia (idąc tą teorią :P)... trzeba spróbować :P
    To byl czwartek wieczor, a potem poprawka w piatek rano przeszla Mysle, ze cos w tym jest ... Taka mala "teoria spiskowa" :P

  2. #992
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    to w piątek przed lunchem im podeślę
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  3. #993
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    tu i tam...
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoaloja Zobacz posta
    gdzie te miliony, ech, zaglądam na moje portfolio codziennie na każdym stocku, szczerze mówiąc zbiera mnie już na wymioty jak patrzę wciąż na te same zdjęcia własnej produkcji, o przecież istnieje jakaś granica wytrzymałości wrażliwego oka na powtarzalność obrazu graniczącą z paranoją;D
    To nie sprawdzaj co kilka minut swojego portfolio tylko ten czas przeznaczaj na fotografowanie, planowanie, wyszukiwanie nowych niekonwencjonalnych pomysłów na zdjęcia.

    Dopiero gdy będziesz miała portfolio z minimum 1000 dobrych zdjęć z pewnością będziesz miała błogi uśmiech na twarzy sprawdzając stan swojego konta
    5DmkII, Canon 24-70 f/2.8, Canon 85 f/1.8, Canon 70-200 f/4, 430 EX
    :: Banki Zdjęć - sprzedaż zdjęć w agencjach microstock
    :: Motywy wordpress

  4. #994

    Domyślnie

    Fajny watek na forum SS o ilosci poleconych fotografow :

    http://submit.shutterstock.com/forum...ic.php?t=25011

    Ciezko bedzie sie dorobic na refererach

    U mnie przyjmujac notacje z w/w watku : 5, 0, 0 :-P

    A jak u Was ?

  5. #995
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sergi Zobacz posta
    To nie sprawdzaj co kilka minut swojego portfolio tylko ten czas przeznaczaj na fotografowanie, planowanie, wyszukiwanie nowych niekonwencjonalnych pomysłów na zdjęcia.

    Dopiero gdy będziesz miała portfolio z minimum 1000 dobrych zdjęć z pewnością będziesz miała błogi uśmiech na twarzy sprawdzając stan swojego konta
    wydaje mi się że błogi uśmiech pojawi się koło 5000tys fotek w portfolio... no nic do tysiąca mi też sporo brakuje :P
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  6. #996
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Wiek
    49
    Posty
    203

    Domyślnie

    To nie sprawdzaj co kilka minut swojego portfolio tylko ten czas przeznaczaj na fotografowanie, planowanie, wyszukiwanie nowych niekonwencjonalnych pomysłów na zdjęcia.
    ej, nie przesadzaj, co kilka minut to nie sprawdzam, a pomysły miewam niezłe (tak mi się przynajmniej wydaje, zapraszam do moich galerii ...), tylko czas mnie ogranicza, obowiązki zawodowe, brak doświadczenia w fotografii oraz aparat
    sergi, a Ty byś się wreszcie pochwalił swoimi pracami, ciekawa jestem niezmiernie, tak się tu zachwalasz DL ale co tam nawyrabiane masz to nie chcesz pokazać ...
    wydaje mi się że błogi uśmiech pojawi się koło 5000tys fotek w portfolio.
    hiehie, Roberto, masz wysokie wymagania?
    canon 400D+50mm /f1.8

  7. #997
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoaloja Zobacz posta
    hiehie, Roberto, masz wysokie wymagania?
    oj tam zaraz wysokie... gdyby przy jakość dorównywała ilości (zakładane 5kfotek) to myślę że można by spokojnie sobie środki do egzystencji czerpać z samych stocków - mam tyle fajnych pomysłów na spędzenie czasu a tu do pracy trzeba :P

    Pozdrawiam,
    Robert
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  8. #998

    Domyślnie

    Znalazłem bardziej profesjonalne wyjaśnienie skąd się biorą szumy.
    Wątek Napisany przez Janusza Body jest dosyć krótki i warto go przestudiować.
    O szumach z innej strony:
    http://www.canon-board.info/showthread.php?t=12704

  9. #999
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Wiek
    49
    Posty
    203

    Domyślnie

    mam tyle fajnych pomysłów na spędzenie czasu a tu do pracy trzeba :P
    mam tak samo
    canon 400D+50mm /f1.8

  10. #1000
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    77

    Domyślnie

    Dokladnie, kto z nas nie ma?
    Ale wszyscy by tylko nie robic chcieli :P
    A kto wam chleb do sklepu dowiezie jak wszyscy zdjecia tego chleba beda robic ...
    Pozdrowka wlasnie mi odrzucili foty na istocku za zle dociencie ...
    LoL ale wymagania maja ja tam nic nie widze no ale coz :P
    Pozdrowka
    O to moj nowy sprzecik ...
    Canon EOS400D + Sigma 70-300 APO MACRO+ Canon 50mm F1.8 + Kit + duzo checi

Strona 100 z 254 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110150200 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •