Strona 3 z 254 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2535

Wątek: Zarabianie na zdjeciach

  1. #21
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    30

    Domyślnie

    hmm...ja troche zarabiam na zdjeciach.Wszystko zaczelo sie od tego,ze zrobilem koledze (tez fotoamator)na jego slubie dwie rolki filmu...no i on po obejrzeniu zdjec zaproponowal mi prace w jego nowo powstalej firmie robiacej reportaze slubne.Co prawda nie bardzo lubie focic sluby z roznych wzgledow,ale troche kasy za sprzet sie wraca...
    30D,grip, C17-40@4, C50@1.8, C24-70@2.8, C70-200@2.8, C430EX,

  2. #22
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Metropolia Trzebinia :D
    Posty
    349

    Domyślnie

    Ale przynajmniej masz tak jakby stałą pracę ,,,, ja muszę czekac na klientów

  3. #23
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zakk Wylde
    Ale przynajmniej masz tak jakby stałą pracę ,,,, ja muszę czekac na klientów
    rozwody pstrykasz

  4. #24
    Bywalec Awatar leiho
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    w-wa
    Wiek
    48
    Posty
    117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Routlaw
    No dobra ja właśnie dostałem czek z shutterstock.com 81$ jestem zadowolony. Będe jeszcze bardziej jak go zamienie na gotówkę. Tylko w tym miesiącu uzbierało się 21$.
    Jakoś nie widze problemu w pstryknięciu komerchy w namiocie bezcieniowym, a następnego dnia próbowaniu bycia tfurczym artystą/fotografem. W moim odczuciu komercyjność nie koliduje z artyzmem.
    routlaw, ale jezeli te foty w bezcieniowym sa tak dobre, mozesz je sprzedac w wydawnictwie/agencji za kilka stów od zdjęcia. Za dobra okładke w przecietnym wydawnictwie łykasz 2000..... no cóz, oplacic trzeba modelke, fryzjerke itd, ale jednak lepsze to niz 100 dolców za wiele zdjęc.

    dlaczego nikt tego nie zrobi :wink:

    odpowiedz: trzeba mieć prawdziwy fach w ręku (i układy z artystycznym wydawnictwwa hehe)

    a spoko, powodzenia, ja przez najblizsze X lat o zarabianiu z zdjec nie mysle

  5. #25
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    30

    Domyślnie

    Napisał Zakk Wylde
    Ale przynajmniej masz tak jakby stałą pracę ,,,, ja muszę czekac na klientów


    rozwody pstrykasz
    Moznaby o tym pomyslec

    A tak powazniej, slubami zarabiam tylko na sprzet foto.Oprocz tego pracuje i studjuje, a poza tym trudno mowic o stalej pracy, bo sluby to sa troche jakby sezonowo
    30D,grip, C17-40@4, C50@1.8, C24-70@2.8, C70-200@2.8, C430EX,

  6. #26
    Uzależniony Awatar Routlaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Brwinów k. Warszawy
    Wiek
    45
    Posty
    983

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamek
    Aż zadam pytanie.
    A ile wydałeś aby zarobić to 81 dolarów?
    (spróbuj także wliczyć w to poświęcony czas. )
    Namiot bezcieniowy 60zł. Aparat tak się składa że już miałem. Czas.. no cóż ile czasu poświęcasz na robienie zdjęć? Jak wpadam na pomysł pstryknięcia jakiegoś przedmiotu to go pstrykam i ftpuje do shutterstocka. Czasu zabiera to mniej niż pójście w plener..
    Dobrze odpowiedział Toffic
    Cytat Zamieszczone przez Toffic
    Tak czy siak wydajemy pieniądze na sprzęt i poświęcamy czas. Wysyłanie zdjęc do takiego 'shutterstock' moim zdaniem motywuje do większego wysiłku przynajmniej od strony technicznej
    Dokładnie tak

    Cytat Zamieszczone przez leiho
    routlaw, ale jezeli te foty w bezcieniowym sa tak dobre, mozesz je sprzedac w wydawnictwie/agencji za kilka stów od zdjęcia.
    żadna to rewelacja. Ot różne przedmioty. Ale schodza ładnie..
    Cytat Zamieszczone przez leiho
    Za dobra okładke w przecietnym wydawnictwie łykasz 2000..... no cóz, oplacic trzeba modelke, fryzjerke itd, ale jednak lepsze to niz 100 dolców za wiele zdjęc.
    nie mam zamiaru się w to bawić.. Zostawiam to tym co mają:
    Cytat Zamieszczone przez leiho
    prawdziwy fach w ręku (i układy z artystycznym wydawnictwwa hehe)
    14, 24, 50, 85, 135, 70-200

    BLOG

  7. #27
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McKane
    Chlopaki dajcie spokoj ... przeciez moze pracowac w czasopismie jako spec od innych rzeczy, robi dobre zdjecia ale kolesiostwo nie pozwala mu na nich dodatkowo zarobic. Ja to tak rozumiem.
    Dokładnie tak, oczywiście pracuję na innym stanowisku Jakość moich fotek wielokrotnie przewyższa to co przynoszą "profesjonaliści", ale nie mam jak ugryźć tego tortu. Choćby nie wiem jak dobre by były moje zdjęcia to i tak pójdą do druku "kolesiowe".

  8. #28
    Uzależniony Awatar Routlaw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Brwinów k. Warszawy
    Wiek
    45
    Posty
    983

    Domyślnie

    Tja.. ten post na forum shutterstocka mnie zabił.. Koles napisał go by zmotywować innych

    http://submit.shutterstock.com/forum/abt13453.html
    14, 24, 50, 85, 135, 70-200

    BLOG

  9. #29
    Początki nałogu Awatar hyzop
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Pasłęk
    Posty
    413

    Domyślnie

    A tak może po naszemu.

  10. #30
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Wołomin
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hyzop Zobacz posta
    A tak może po naszemu.
    To bedzie jakos tak(w wolnym tłumaczeniu):
    "Witam,

    Chciałem Was lekko zmotywowac tym postem(ponieważ nie potrafię nie podzielić się z Wami moja radościa!!)

    Mój ostatni dodatek do osprzetu fotograficznego, dzięki przychodom z microstock: Mahindra Scorpio 2.6 TDi GLX SUV.

    (Zdjęcie pochodzi z folderu, Mój posiada czarne listwy boczne. Jak tylko go zarejestruję na siebie, zrobie mu ładniejsze zdjęcia!)

    Jak ja kocham ten sport!!! "
    FF z FF po serwisie, EOS33+BP, 17-40L, 135 2L+TCx2 II, 85 1.8, 50 1.4.

Strona 3 z 254 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •