Strona 254 z 254 PierwszyPierwszy ... 154204244252253254
Pokaż wyniki od 2 531 do 2 535 z 2535

Wątek: Zarabianie na zdjeciach

  1. #2531

    Domyślnie Odp: Zarabianie na zdjeciach

    Cytat Zamieszczone przez Golderka Zobacz posta
    Temat trochę zszedł na boczny tor. Tak z czystej ciekawości, czy fotograf amator, który pstryka kompaktem, ma szansę sprzedać swoje zdjęcia? ;]
    A dlaczego nie . Liczy się pomysł nie tylko sprzęt - dla przykładu oglądałem ostatnio fotolię i widzę foty z pewością nie robione lustrzanką i to bez pomysłu. To Ty robisz djęcie układasz kadr aparat "tylko" utrwala Twoje spostrzeżenie. Może nie osięgniesz wielkich kwot ale zawsze warto próbowac. Ceny tam tych zdjęć to kilka zł ale zarobek jest
    Pozdrawiam Fotograf Darek

  2. #2532
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Zarabianie na zdjeciach

    Cytat Zamieszczone przez morfeuszfilm Zobacz posta
    A dlaczego nie . Liczy się pomysł nie tylko sprzęt - dla przykładu oglądałem ostatnio fotolię i widzę foty z pewością nie robione lustrzanką i to bez pomysłu. To Ty robisz djęcie układasz kadr aparat "tylko" utrwala Twoje spostrzeżenie. Może nie osięgniesz wielkich kwot ale zawsze warto próbowac. Ceny tam tych zdjęć to kilka zł ale zarobek jest
    polecam lekturę Stock Board - forum fotografii stockowej

  3. #2533

    Domyślnie Odp: Zarabianie na zdjeciach

    jakby nie było jakość zdjęć musi być dobra.

  4. #2534
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Zarabianie na zdjeciach

    Cytat Zamieszczone przez rickwind Zobacz posta
    jakby nie było jakość zdjęć musi być dobra.
    Pewnie tak ale według mnie jeśli chcesz zarabiać na zdjęciach to przede wszystkim musisz mieć dobre zdjęcia. Jakość techniczna to sprawa drugorzędna.

  5. #2535

    Domyślnie Odp: Zarabianie na zdjeciach

    podzielam i nie często tworzyłem szkolenia elektroniczne, plakaty i tu niestety wybierałem zdjęcia (kupowałem stockowce), które są bardzo dobre by klient się nie przyczepił. Wiadomo zależny do czego się je kupuje.

Strona 254 z 254 PierwszyPierwszy ... 154204244252253254

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •