Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Cashback

  1. #11
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    768

    Domyślnie Odp: Cashback

    Mnie zwrócili bardzo szybko za RF 85/2.0 natomiast za zoomami czekałem grubo ponad miesiąc.

  2. #12
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    681

    Domyślnie Odp: Cashback

    Dostałem maila od Canona... NAPRAWDĘ trzeba sobie zniszczyć pudełko wycinając numer seryjny?! W jakim celu?

  3. #13
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie Odp: Cashback

    Podejrzewam, że dodatkowa weryfikacja, jak odeślesz wycięte to na to pudełko, a konkretnie na ten aparat już nikt nie wezmie następnego cashback, jest tez opcja, że to zabezpieczenie przed tymi co kupowali sprzęt, zgłaszali do cashback, a następnie sprzęt oddawali ale z cashbacku się nie wypisali w pociętym pudełku pewnie zwrot w ciągu x dni bez podania przyczyny nie przejdzie.

    Dwa lata temu jak brałem cashback nie musiałem odsyłać niczego tylko rejestracja, w międzyczasie się zmieniło, powrócono do zapytań o wycinanie pudełek.

  4. #14
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 655

    Domyślnie Odp: Cashback

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    Dostałem maila od Canona... NAPRAWDĘ trzeba sobie zniszczyć pudełko wycinając numer seryjny?! W jakim celu?
    NAPRAWDĘ. Bo takie są zasady i Regulamin. Zawsze tak było od kiedy pamiętam.

  5. #15
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    681

    Domyślnie Odp: Cashback

    #Robcio - ok, ma to sens. Nie pomyślałem o zwracających sprzęt.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Cashback

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    Dostałem maila od Canona... NAPRAWDĘ trzeba sobie zniszczyć pudełko wycinając numer seryjny?! W jakim celu?
    Przed zniszczeniem warto porównać wartość pudełka z wysokością cashbacku i ocenić opłacalność.
    Mi dotąd wychodziło, że się opłaca.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  7. #17
    Coś już napisał Awatar TomekCanon
    Dołączył
    Jun 2016
    Miasto
    Kraków
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: Cashback

    Odkąd pamiętam zawsze tak było. Parę lat temu kupowałem Canona 5D III z 2015 roku i też pudełko miało wyciętą dziurę.
    Ostatnio edytowane przez TomekCanon ; 13-12-2022 o 00:29
    Mam: R, R6, A7 IV Szkła: 16-35 2.8L II, 35 1.4L, 135 2.0L, 70-200 4L, Sony 24-70 F4
    Miałem (dużo tego): Canony: 20D,40D,60D,70D,2x5D,2x5D II,3x5D III,5D IV, 2x6D,6D II,7D,7D mark II. I Nikony: D50, D90, 2xD7000, D200, D610. Sony: A100, A6300, A7 II, A7 III

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Cashback

    Tylko w Polsce, gdzie traktuje sie klienta jak złodzieja! W UK nic nie wycinasz. Podobnie w Logitechu, piszesz maila i nawet nie odsyłasz uszkodzonej myszy/klawiatury. W Polsce po 7mc proszą o komplet z pudełkiem. Masakra jakaś

  9. #19
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie Odp: Cashback

    Luźno myśle, że gdyby proceder kombinatorstwa przy cashbacku nie istniał to nikt by tam tego tak dokładnie nie weryfikował bo dla firmy organizatora sama weryfikacja tez jest jakimś tam kosztem, ktoś musi przesyłki odebrać, kody kreskowe sprawdzić policzyć, poklikać w systemie, że przyszły.

    Ale pewnie ktoś z finansów to policzył, ma to tez dodatkowy aspekt jeśli są wymagane jakieś konkretne działania ze strony klienta to część ludzi zapomni dosłać, część wyrzuciła pudła i takie tam historie, a jeszcze inni zrobią to po terminie albo poczta przesyłkę zgubi… czytaj sami się wyeliminują…

  10. #20
    Uzależniony Awatar bakulik
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Rumia
    Wiek
    42
    Posty
    765

    Domyślnie Odp: Cashback

    Cytat Zamieszczone przez robcio Zobacz posta
    część ludzi zapomni dosłać, część wyrzuciła pudła i takie tam historie, a jeszcze inni zrobią to po terminie albo poczta przesyłkę zgubi…
    Nie wysyła się fizycznie, trzeba zrobić skan wyciętego kodu oraz skan dowodu zakupu.
    Pozdrawiam
    Łukasz Bakuła
    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •