Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Sigma 105/1.4

  1. #11
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Sigma 105/1.4

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Twój przykład kwiatków z 85 i 135 dobrze pokazuje co chciałem powiedzieć odnośnie podobnych finalnych efektów pomiędzy 105 a 85 i 135 bo o tym jest temat.
    cos w tym jest, faktycznie. mozna zupelnie dobrze funkcjonowac majac jedno z tych szkiel.

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Serio lekcję o perspektywie mogłeś sobie darować
    dobrze no, przepraszam

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Tu masz te okrutnie ponaciągane warunki Rf 85 1.2 i EF 200 1.8
    nie bede kopal lezacego. ludzie teoretycznie sami powinni miec rozum i myslec nad tym co byle ziutek moze puscic w internet jako prawde objawiona. ja bym sam takiegoz ziutka mogl zapytac po kiego czorta mu szkla za tyle siana jak kosztujacy raptem 1000 PLN obiektyw EF 85/1.8 zrobi mu praktycznie nierozroznialne zdjecia (a na pewno duzo mniej odrozniajace sie od RF 85/1.2 niz te z 200/1.8). ale nie zapytalbym, bo odpowiedz znam: co to by wtedy byl za lansik w internetach, kto by wtedy tyle piany mogl bic i wciagac rownie nierozgarnietych gamoni w dyskusje?
    www albo tez flickr

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Sigma 105/1.4

    00:00 Introduction
    00:43 Short video with Riiyuukii
    01:39 Intro Part 2
    02:37 Build Quality
    04:56 Handling, AF, IBIS with RF
    07:48 Image Quality
    13:28 Final Thoughts


  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 012

    Domyślnie Odp: Sigma 105/1.4

    A ja sobie chyba kupię jutro to wiadro. Pomacam jeszcze w sklepie przed ostateczną decyzją, ale... Człowiek nie ma ostatnio czasu chodzić na siłownię, to chociaż obiektywem zrobię klatkę i biceps Dodatkowa przyjemność to ciągłe gonienie króliczka, nieodłączny element tego pokręconego hobby
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #14
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Sigma 105/1.4

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    A ja sobie chyba kupię jutro to wiadro. Pomacam jeszcze w sklepie przed ostateczną decyzją, ale... Człowiek nie ma ostatnio czasu chodzić na siłownię, to chociaż obiektywem zrobię klatkę i biceps Dodatkowa przyjemność to ciągłe gonienie króliczka, nieodłączny element tego pokręconego hobby
    ale Ty wiesz, ze to rozwiazanie ma pewne wady w kontekscie wyrabiania bicepsow?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r3dnH.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	61,8 KB
ID:	7226
    www albo tez flickr

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 012

    Domyślnie Odp: Sigma 105/1.4

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    ale Ty wiesz, ze to rozwiazanie ma pewne wady w kontekscie wyrabiania bicepsow?
    @akustyk Ja jestem generalnie leworęczny, więc wq..ia mnie profilowanie gripów itp pod jedynie słuszny standard. To sobie foty w pionie porobię i dołączę wartwy ciąg dla mięśni nóg - wtedy jeden pies, czy aparat w prawej, czy w lewej...
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  6. #16

    Domyślnie Odp: Sigma 105/1.4

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Możesz jeszcze kupić używanego canona 85 1.4L lub 85 1.2 z bagnetem EF oczywiście lub sigmę 85art. Sigmę 105 miałem raz w rękach. Gabaryty jak wiadro, a efect hmmm masło w tle plus bardzo ostra mała go. Podobne efekty uzyskasz każdym innym jasnym szkłem w przedziale 85-135mm. Odradzam ze względu na kosmiczny ciężar. Naprawdę tego się nie da używać na dłużą metę.
    Oj da sie, kwestia przyzwyczajenia
    spam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •