Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Canon RP wspomaganie af nie dziala

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Canon RP wspomaganie af nie dziala

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Pisze z punktu docelowego użytkownika u którego taka lampa nie stoi w gablocie za szybą. Zabiłem już trzy, albo i cztery lampy błyskowe. Kilka zaglebiło podczas zdjęć, jedna się utopiła.
    nie kupuje sprzetu zeby sie onanizowac patrząc na niego jak stoi w gablocie :-), nie licytujmy sie też , kto ile sprzetu "przerobił" utopił i przegrał w karty... nie o tym mowa, a tak na marginesie, to za pieniadze fotografuje ponad 20 lat i zrobionych blisko 500 slubów stawia mnie w rzędzie ludzi którzy cos tam wiedza i cos tam zrobili ;-) (inną sprawą jest to, ze zupełnie nie mam talentu, do tego co robie, a mimo to ludzie nadal chca mi płacaić, ale to opowieść na inna okazję );-)
    PEACE ;-)
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 01-11-2021 o 23:34 Powód: korekta cytatu
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Canon RP wspomaganie af nie dziala

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    nie kupuje sprzetu zeby sie onanizowac patrząc na niego jak stoi w gablocie :-), nie licytujmy sie też , kto ile sprzetu "przerobił" utopił i przegrał w karty... Nie o tym mowa, a tak na marginesie, to za pieniadze fotografuje ponad 20 lat i zrobionych blisko 500 slubów stawia mnie w rzędzie ludzi którzy cos tam wiedza i cos tam zrobili ;-) (inną sprawą jest to, ze zupełnie nie mam talentu, do tego co robie, a mimo to ludzie nadal chca mi płacaić, ale to opowieść na inna okazję );-)
    peace ;-)
    peace ;-)
    Ostatnio edytowane przez candar ; 01-11-2021 o 16:07
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #13
    Uzależniony Awatar bakulik
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Rumia
    Wiek
    42
    Posty
    765

    Domyślnie Odp: Canon RP wspomaganie af nie dziala

    Cytat Zamieszczone przez colinek333 Zobacz posta
    Najnowsze lampy reporterskie Sony mają wbudowane dodatkowe diody led pod palnikiem głównym do wspomagania AFa.
    Lampy Canona mogą też wspomagać AF serią błysków, ale twórca wątku pytał o

    Cytat Zamieszczone przez colinek333 Zobacz posta
    taka czerwona kratka rzucana na powierzchnie
    czyli emiter IR, a to niestety nie zadziała.
    Pozdrawiam
    Łukasz Bakuła
    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •