Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Działanie lampy Yongnuo YN-568EX III ze starym Canonem 350D

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2021
    Miasto
    xyz
    Posty
    15

    Domyślnie Działanie lampy Yongnuo YN-568EX III ze starym Canonem 350D

    Chciałbym kupić lampę błyskową do aparatu Canon 350D , ze względu na dodatkowe możliwości , których nie mam w przypadku lampy wbudowanej w aparat. Mam na myśli chociażby możliwość odbijania światła od ścian/sufitu , czy większą moc. Przeglądając sklepy internetowe natrafiłem na lampę Yongnuo YN-568EX III. Na jednej czy dwóch stronach jest napisane , że lampa jest kompatybilna z Canonem 350 D , ale jest to informacja dla lampy Yongnuo YN-568EX II. Szukałem na forum odpowiedzi , ale tematy są sprzed kilku lat :P Zależy mi również na tym , że gdy przyjdzie czas wymiany aparatu na nowszy to dalej będę mógł ją wykorzystać.

    Pytanie zasadnicze: Czy ta lampa będzie działać z tym sprzętem ? Czy szukać czegoś innego ? Proszę o pomoc.

  2. #2
    Coś już napisał Awatar daris
    Dołączył
    Nov 2014
    Miasto
    trójmiasto
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: Działanie lampy Yongnuo YN-568EX III ze starym Canonem 350D

    Cytat Zamieszczone przez Enwyld Zobacz posta
    Chciałbym kupić lampę błyskową do aparatu Canon 350D , ze względu na dodatkowe możliwości , których nie mam w przypadku lampy wbudowanej w aparat. Mam na myśli chociażby możliwość odbijania światła od ścian/sufitu , czy większą moc. Przeglądając sklepy internetowe natrafiłem na lampę Yongnuo YN-568EX III. Na jednej czy dwóch stronach jest napisane , że lampa jest kompatybilna z Canonem 350 D , ale jest to informacja dla lampy Yongnuo YN-568EX II. Szukałem na forum odpowiedzi , ale tematy są sprzed kilku lat :P Zależy mi również na tym , że gdy przyjdzie czas wymiany aparatu na nowszy to dalej będę mógł ją wykorzystać.

    Pytanie zasadnicze: Czy ta lampa będzie działać z tym sprzętem ? Czy szukać czegoś innego ? Proszę o pomoc.
    W razie czego mam nissina di866 pro mark ii na sprzedaż, która z Twoim modelem jest kompatybilna.

    https://www.nissindigital.com/compatibility-chart
    Canon 7D mk2, Sigma 10mm 2.8, Sigma A 18-35 mm 1.8, Canon 28-80 28-4L, Canon EF 70-200 2.8L, Canon 580 EX II

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2021
    Miasto
    xyz
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Działanie lampy Yongnuo YN-568EX III ze starym Canonem 350D

    Myślałem raczej o nowej lampie , ze względu na gwarancję. Z resztą ostatecznie nie musi być konkretnie ta lampa .Może jest gdzieś do dostania nowa pasująca do mojego aparatu w możliwe małej kwocie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •