Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72

Wątek: Nikon Z9

  1. #61
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 374

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Pax vobiscum, kurła, pax vobiscum, i Wesołych Świąt!
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  2. #62
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 603

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Za chwilę Wigilia. Odpuśćmy sobie sprzeczki. Wyciąłem posty, nie chcę dawać pod choinkę "prezentu" w postaci kartki czy bana.
    Peace.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  3. #63
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 494

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Wygląda, że nabywcy Nikona Z9 są lekko wkurzeni:

    https://m.facebook.com/story.php?sto...66786&sfnsn=mo

  4. #64
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Wygląda, że nabywcy Nikona Z9 są lekko wkurzeni:

    https://m.facebook.com/story.php?sto...66786&sfnsn=mo
    Niestety duże firmy tak mają. Przerabiałem to z inną korporacją i dokładnie tak samo - spychologia i podejście na zasadzie że "to nie my".....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #65
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 603

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Jeden. Chce zwrócić sprzęt do centrali choć kupował go w sklepie, zapewne na firmę i nie może skorzystać z rękojmi. Więc wywiera presje na przedstawicielstwo. Na forum Nikona parę osób ma ten sprzęt, posprawdzali nr seryjne i ich aparaty nie mają tej wady.
    O NP i NPS mam bardzo złe zdanie z innych powodów. Ale sprzęt mam Nikona i od 35 lat wszystko bezawaryjnie.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  6. #66
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 374

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jeden. Chce zwrócić sprzęt do centrali choć kupował go w sklepie, zapewne na firmę i nie może skorzystać z rękojmi. Więc wywiera presje na przedstawicielstwo. Na forum Nikona parę osób ma ten sprzęt, posprawdzali nr seryjne i ich aparaty nie mają tej wady.
    O NP i NPS mam bardzo złe zdanie z innych powodów. Ale sprzęt mam Nikona i od 35 lat wszystko bezawaryjnie.
    Słowa-klucze: 35 lat
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  7. #67
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 494

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jeden. Chce zwrócić sprzęt do centrali choć kupował go w sklepie, zapewne na firmę i nie może skorzystać z rękojmi. Więc wywiera presje na przedstawicielstwo. Na forum Nikona parę osób ma ten sprzęt, posprawdzali nr seryjne i ich aparaty nie mają tej wady.
    O NP i NPS mam bardzo złe zdanie z innych powodów. Ale sprzęt mam Nikona i od 35 lat wszystko bezawaryjnie.
    Dla mnie sposób oddawania też jest dziwny bo poza medialnym oddziaływaniem (i o ile w centrali się ktoś nie ugnie) skutku to mieć nie będzie. Nawet przy zakupie na DG przez internet jest prawo zwrotu. Z drugiej strony jeśli Nikon zna numery seryjne to powinien jednak wycofać/poprosić sklepy o wycofanie bo marketingowo wygląda to źle. Z drugiej strony widać mają to w czterech literach.

  8. #68
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 087

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    mega słabo
    a jak tam nasz kolega, któremu parował nowy RF 400 2.8? muszę popytać o update sprawy
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  9. #69
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Miałem podobne batalie z Samsungiem. Bateria zapaliła się w telefonie - a to dla nich płachta na byka. Reklamacje potraktowali tak - uszkodzony ekran doprowadził do zapalenia się telefonu w wyniku czego bateria została uszkodzona. Olewka z ich strony na każdym możliwym szczeblu.
    T-mobile w ramach przeprosin dał nowy telefon byle by szybko zamknąć temat.
    Z tego co pamiętam, to był tu kiedyś temat rozjechanego AF w 5dIII którego nie dało się naprawić a canon nie chciał przyjąć zwrotu. Nie pamiętam jak się ta batalia skończyła.

  10. #70
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 603

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Miałem podobne batalie z Samsungiem. Bateria zapaliła się w telefonie - a to dla nich płachta na byka. .
    Co to znaczy dla nich? Samsung Polska?

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Słowa-klucze: 35 lat
    To oznacza wiele aparatów i setki tysięcy zdjęć. Dodam, że nie robię reporterki, ślubów gdzie można zrobić 100 tys w rok. Ja głównie to fotografia studyjna.

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    ... Z drugiej strony widać mają to w czterech literach.
    Tak i nie. Centrala ogłasza akcje serwisową, na cały świat. Czyli nie mają tego w d. Natomiast nasz oddział, w PL to zupełnie inna bajka. Już wspomniałem o tym w poście 65. Szkoda gadać. Sony miało kiedyś foto-team, nadal ma intensywną reklamę. Canon ostatnio zasponsorował serial o fotografowaniu aparatami Canon R, obejmuje patronatami szkoły średnie, które pracują na Canonach i uczniowie kupują sobie Canony jako własne aparaty. Nikonowski influencer dostał sprzęt Canona do testów i mówi, że rozważa zmianę systemu. To jest przyszłościowe myślenie. Tymczasem ja należąc do programu NPS, dla profesjonalistów, parę razy prosiłem o sprzęt do pokazów na plenerach, gdzie pobawiło by sie tym 20-30 fotografów z kasą (dobrzy nabywcy). No i byłem zawsze zbywany. Jak chciałem rezerwować z dużym wyprzedzeniem to nie, bo za wcześnie. Jak było bliżej terminu to nie, bo nie ma sprzętu. Tymczasem mam kumpli w Warszawie, którzy mają stały kontakt z NPS i oni zawsze dostają sprzęt. Jest tylko dla "swoich". Założę się, że w drodze wyjątku to im by po cichu wymieniono te Z9.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 31-12-2022 o 14:17
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •