Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 72 z 72

Wątek: Nikon Z9

  1. #71
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Z tego co pamiętam, to był tu kiedyś temat rozjechanego AF w 5dIII którego nie dało się naprawić a canon nie chciał przyjąć zwrotu. Nie pamiętam jak się ta batalia skończyła.
    Ja pamiętam jaka była wojna z 1DIII - chyba największa wpadka Canona dotąd. Próbowali zamieść sprawę pod dywan przez kilka miesięcy, że niby z*****y AF to wina użytkowników którzy nie umieją go obsługiwać . Wizerunkowo załatwili to fatalnie. Niestety, jak wyżej pisałem duże korporacje kierują się specyficznymi zasadami. Do tego zarządzane przez ludzi zupełnie odklejonych od rzeczywistości.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 31-12-2022 o 14:55
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #72
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Nikon Z9

    Tu producent (Nikon) zadziałał dobrze. Rozpoczął akcje serwisową szybko. Wpierw usłyszeliśmy o akcji serwisowej, a ten wpis z fejsa to pierwszy przypadek o jakim słyszałem. Na nikoniarzach nikt nie zgłosił problemu, wręcz przeciwnie, numery sprawdzili i mieli aparaty wolne od wady.
    Co do tego wpisu to facet nie ma racji (chyba, bo nie pisze czy kupił sprzęt jako firma czy jako osoba fizyczna, a to baardzo dużo zmienia). Chce by potraktowano go inaczej niż normalne (tzn zgodne z przepisami) postępowanie w takich przypadkach.
    Wkurzony konsument może chcieć wszystko. Podkreślę dwa słowa. Konsument - firma nie jest konsumentem. Chcieć to nie znaczy, że ma się racje. Oczywiście, że firma w PL może postąpić szlachetniej niż to do czego jest zobowiązana przepisami, tzn wymienić aparaty na inne, bez wady. Oni nie odmawiają naprawy sprzętu w ramach akcji serwisowej (darmowo, co oczywiste). To on tego nie chce.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •