Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 126

Wątek: Pomoc w wyborze body -pilne

  1. #61
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Nie wiem, czy na miejscu kolegi Zielonego, bym się przyznawał. Przecież to oczywiste, że jak powie co, rozpęta się kolejna wojna...

  2. #62
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 413

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    Nie wiem, czy na miejscu kolegi Zielonego, bym się przyznawał. Przecież to oczywiste, że jak powie co, rozpęta się kolejna wojna...
    Napisałbym R6 - to bezpieczny zakup.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #63
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Bezpieczny dla kogo?

  4. #64
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Coś Wam powiem. Wiecie, czemu forum jest ostatnim miejscem, na którym ludzie szukają porad? Bo jak ktoś zada pytanie, to natychmiast odzywają się (zawsze ci sami) ludzie i W OGÓLE nie biorąc pod uwagę potrzeb pytającego, zaczynają w ten sposób:
    - Ja polecam Ferrari
    - A czemu Ferrari? Przecież Lambo jest lepsze
    Wtedy pojawia się Candar i stwierdza - Co wy wszyscy pieprzycie, niech kupi Bentleya Continentala. Jest najlepszy...
    Macie, za przeproszeniem, w d...., czy to ojciec, który chce kupić córce aparat, czy znudzony parweniusz, co chce zaszpanować, jaki ma sprzęt. Trzymając się porównania z samochodami, nie patrzycie, czy gość chce wozić gruz, czy pary młode do ślubu. Doradzacie albo pierwszy z brzegu, najnowszy model, albo to, co sami macie i co Wam pasi.
    A na kiniec pojawia się ktoś, kto "poleca Canona 5D,bo akurat ma takiego do sprzedania"
    To już jest bezczelność.

  5. #65
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 413

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    Bezpieczny dla kogo?
    Bezpieczna odpowiedź. Zadający pytanie kupił coś innego ale nie musi się z tym obnosić tutaj.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #66
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Aaa, Boryyyna! Dobre...

  7. #67
    Coś już napisał Awatar daris
    Dołączył
    Nov 2014
    Miasto
    trójmiasto
    Posty
    98

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Napisałbym R6 - to bezpieczny zakup.
    R6?Bez sensu na początek. Przecież sporo taniej można kupić znakomite lustra.
    Canon 7D mk2, Sigma 10mm 2.8, Sigma A 18-35 mm 1.8, Canon 28-80 28-4L, Canon EF 70-200 2.8L, Canon 580 EX II

  8. #68
    Dopiero zaczyna Awatar RenOBUDOWAsoczewka
    Dołączył
    Aug 2021
    Miasto
    KRUSZYN
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Wszystkie trzy wymienione to raczej takie sprzęty jak każdy do 2-3 tyś aps-c tak sobie to nie znaczy że do bani są takie bo takie mają możliwości i na takich też się nauczy córka.
    Ja uważam że lepszy jest Canon 60d z wymienionych przez poszukującego tatę choć i 70 i 80 i 90d są odświeżonymi wersjami 60 i nowsze, ale wystarczą do nauki.
    Sześćdziesiątki są po ok 900 zł używane, a potem można jakiś 5 d mk II czy III jeżeli do 3 tyś nie znajdziesz jest czasem pełno okazji między 1000-3000 tyś zł niemniej co kupisz to kwestia twojego wyboru?>
    A jest tych lustrzanek bardzo dużo i każda ma jakieś swoje lepsze czy gorsze strony i nawet te z górnej półki zawsze coś jeszcze mają co powinno pomóc w fotografowaniu, a nawet najprostsza lustrzanka za budżetową kwotę do 1000 zł nadaje się do nauki i tylko kwestią nauki jest zrozumienie podstaw i całego warsztatu fotograficznego krok po kroku.
    Spotykałem różnych fotografów opisujących na swoich blogach jak to na 1dmk4 czy 1 dx robią zdjęcia i że są super zawodowcami a zdjęcia takie sobie jak widzę robią więc to nie sprzęt a człowiek jest ważny i to podstawa może ktoś myśli inaczej?.sam przeszedłem od podstaw 2 szkoły fotografii zawodową i technika foto i po tych szkołach i dodatkowym fotografowaniu czynnie tyle lat nie śmiałem nawet pomyśleć o sobie zawodowy czy profesjonalny fotograf.
    I teraz po 50 latach fotografii analogowej i cyfrowej dalej się uczę i jako tako mam za sobą jakiś warsztat, ale fotografia tak się rozwija i jest taką dziedziną sztuki że nieraz nas zaskakuje ?niemniej każdy się uczy poprzez kontakt ze sprzętem, książki, dobrzy nauczyciele też zasieją pasję
    Ostatnio edytowane przez RenOBUDOWAsoczewka ; 25-10-2021 o 18:35

  9. #69
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    Coś Wam powiem. Wiecie, czemu forum jest ostatnim miejscem, na którym ludzie szukają porad?
    od porad sa poradnie
    porady na forach sa dla leniwych oczekujących natychmiastowego rozwiązania problemu
    a tak to tylko w salonie Ery
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  10. #70
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Pomoc w wyborze body -pilne

    Cytat Zamieszczone przez RenOBUDOWAsoczewka Zobacz posta
    Ja uważam że lepszy jest Canon 60d z wymienionych przez poszukującego tatę choć i 70 i 80 i 90d są odświeżonymi wersjami 60 i nowsze, ale wystarczą do nauki.
    Akurat tu masz rację. Tylko że Tata już kupił sprzęt.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    od porad sa poradnie
    porady na forach sa dla leniwych oczekujących natychmiastowego rozwiązania problemu
    Dość ciekawe podejście. I jak ludzie mają traktować takie forum poważnie? Chyba, że nie interesują Was "ludzie", bo dobrze się czujecie we własnym towarzystwie. To raz. A dwa, czy możesz mi podać jakieś namiary na taką "poradnię", która pomoże w kwestii wyboru aparatu? Bo ja osobiście nie słyszałem o takich
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •