Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: USB do Canona R

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2018
    Posty
    25

    Domyślnie USB do Canona R

    Cześć,

    wiem że nietypowo, ale ktoś może chciał / próbował zrobione zdjęcia szybko wrzucić na pamięć USB bezpośrednio z aparatu?
    Bo wejścia są, USB-C przykładowe, ale czy aparat ma taka funkcję żeby przenieść od razu i zwolnić sobie kartę?
    Bo jak by nie patrzeć, USB znacznie większe są w pojemnościach i tańsze niż zapasowe karty robione pod tę puszkę.

    Zastanawiam się czy samemu eksperymentować czy już ktoś testował?
    A może producent celowo uniemożliwił, bo karty trzeba przecież drogo sprzedawać..
    Dajcie znać,
    pozdrawiam :-)

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: USB do Canona R

    Nie wiem, ale da się kablem bezpośrednio do telefonu przez lightroom

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: USB do Canona R

    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Trawa Zobacz posta
    Cześć,

    wiem że nietypowo, ale ktoś może chciał / próbował zrobione zdjęcia szybko wrzucić na pamięć USB bezpośrednio z aparatu?
    Bo wejścia są, USB-C przykładowe, ale czy aparat ma taka funkcję żeby przenieść od razu i zwolnić sobie kartę?
    Bo jak by nie patrzeć, USB znacznie większe są w pojemnościach i tańsze niż zapasowe karty robione pod tę puszkę.

    Zastanawiam się czy samemu eksperymentować czy już ktoś testował?
    A może producent celowo uniemożliwił, bo karty trzeba przecież drogo sprzedawać..
    Dajcie znać,
    pozdrawiam :-)
    Karta SD Sandisk Extreme Pro 64GB kosztuje ok. 80 PLN a taki sam pendrive ok. 90PLN.
    Nie wyczuwam korzyści.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •