Witam
Chciałem się Was poradzić. Otóż napisał do mnie ojciec 12-letniej dziewczynki, że chciałby wprowadzić córkę w świat modelingu i potrzebowałby zrobić jakieś zdjęcia której jej w tym pomogą. Dziewczynka cwiczy jakąś gimnastykę i chciał to wykorzystać i to jest ok. Chciał też zrobić jakieś zdjęcia w stroju kapielowym gdzieś w plenerze. Później napisał, że wszystkie stroje ma za małe i generalnie da się włożyć ale są ciasne. Zażatrowałem, że mozemy zrobić bez stroju i zaznaczyłem że żartuję oczywiście. On na to że nie ma problemu możemy zrobić bez. Upss i tu napisałem czy jest tego pewny i że ona ma tylko 12 lat. On na to, że on nie ma z tym problemu i ona też. Przysłał zdjęcie dziewczynki normalne w sensie ubraną. No ok dziewczynka jak to 12- latka. I tu zacząłem się zastanawiać czy to nie jest jakaś podpucha. Czy to normalne, że ojciec chce robić córce sesję rozbieraną no i oczywiście czy ja nie wpakuję się w jakieś problemy. Bo generalnie coś mi tu smierdzi. Zastanawiałem się nawet czy nie zgłośić czegoś takiego na policję ale chyba po prostu lepiej i bezpieczniej dla samego siebie odpuścić. Dziwnie się z tym czuję.