Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

  1. #21
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    To się kwalifikuje na policję.
    Też tak uważam.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 18-08-2021 o 23:08
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    Nie sądzisz, ze jednak Cię trochę poniosło ?
    Być może emocje po przeczytaniu tego. Wrzucam tłumaczenie z jakiegoś automatu. Nie mam czasu i ochoty (ze względu na treść) tego edytować żeby brzmiało "po polsku", ale sens chyba jest jasny.
    Po przemyśleniu sprawy stwierdzam, że to jest jakiś ponury żart. Trudno mi uwierzyć żeby taka osoba zlecała takie zdjęcia przypadkowemu fotografowi. Choćby ze względu na obawę zgłoszenia na policję.

    "To jest około 15 minut jazdy tylko, możemy iść w twoim lub moim samochodzie do rzeki spacer, to miły spacer obok strumienia, gdzie ona może chodzić do strumienia w obszarach, to jest ładne malownicze miejsce na sesję.

    Myślałem o jej czerwona sukienka dla miasta strzelać, Zastanawiałem się tylko, jak nie będzie dużo ludzi wokół o 10 rano nie byłoby najlepiej zrobić sesję wcześnie rano w mieście, kiedy nikt nie jest wokół jak 5 rano i dostać kilka ładnych ubranych zdjęć wtedy, i iść do mojej lokalizacji na 6 rano, znowu nie powinno być bardzo mało ludzi wokół, jeśli to jest OK z tobą,

    Co myślisz, może również nosić swoją jasnoniebieską sukienkę w rzece spacer, ona może zmienić w samochodzie na dysku tam, myślałem też, że sukienka ma zamek błyskawiczny w dół z tyłu, jeśli ona nosi żadnych underware pod nim i w zależności od ludzi tam, możemy zdecydować, jaki rodzaj zdjęć do podjęcia tam,

    Jest to bardzo luźna sukienka, więc może po prostu podciągnąć sukienkę do zdjęć pośladków, lub zdjęć okolic intymnych, może łatwo podnieść sukienkę całkowicie do ekspozycji całego ciała, i po prostu upuścić ją, aby być w pełni zakryta,

    zamek błyskawiczny z tyłu sukienki może być łatwo rozpięty w etapach, aby uzyskać ładne zdjęcia jej pleców, gdy całkowicie rozpięty może uzyskać dobre zdjęcia jej całych pleców do pęknięcia jej bum, jeśli ktoś przychodzi może po prostu szybko zapiąć go,
    , po rozpięciu może łatwo upuścić jedno ramiączko w etapach, aby uzyskać zdjęcia jej górnego ramienia, następnie górnej części klatki piersiowej, a następnie niżej do jej górnej piersi i powoli odsłaniając jej małą pierś i sutek, a następnie to samo dla drugiego końca, a następnie po prostu upuszczając całą sukienkę, gdy robisz szybkie zdjęcia, jeśli jesteśmy pewni, że nikt nie jest w pobliżu oczywiście, ona może ewentualnie zrobić rutynę gimnastyczną nago, co myślisz.


    Myślałem również o Twoim pomyśle pozowania przez nią jako kobieta, gdybyś robił zdjęcia seksualizowane w sposób pożądliwy, co o tym myślisz,

    Chciałbym również dostać zdjęcie jej i mnie, w dwóch umysłach albo jej ubrany lub nagi, Przypuszczam, że możemy dostać ubrany strzałów anytime może jej nago, ze mną, może można wymyślić scinario dla tego obrazu, co kiedykolwiek myślisz,

    Jeśli chcesz, mógłbym zrobić kilka zdjęć tobie i jej, skoro jesteś taki dobry i robisz to za darmo, to przynajmniej mogę to dla ciebie zrobić, jeśli chcesz, jakąkolwiek pozę chcesz, żeby zrobiła dla ciebie, może coś w stylu, że trzymasz ją siedzącą na kolanach, ujęcie nauczyciela i ucznia.

    Co o tym myślisz, czy masz jakieś pomysły?

    Myślisz, że moglibyśmy to zrobić?"


    @Mohinder sorry za moje słowa jeśli nie masz z tym nic wspólnego, ale dziwnie się to czyta
    Miłego dnia
    moja www

  3. #23
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    Po przeczytaniu tego tekstu, uważam, że są dwie możliwości. Albo ten gość jest zboczonym sk...synem i należałoby to zgłosić odpowiednim służbom, albo (co bardziej prawdopodobne) jest to prowokacja. No bo skoro proponuje, żeby się ukrywać, to znaczy, że ma świadomość robienia czegoś złego. A w każdym razie nagannego moralnie.
    Pomyślcie... On przecież "brzmi", jak facet, który planuje (wspólnie z fotografem) przestępstwo seksualne. Czy takie coś się robi własnej córce??!! Chyba raczej nie, niezależnie od tego, jak się ma skrzywiony umysł.
    Poza tym, wydaje się podejrzana skwapliwość, z jaką on stwierdza, że "myślał również o twoim pomyśle". Czyli on jest czysty, a ten syf, to była Twoja inicjatywa?

    Daleki jestem od oceniania Ciebie, jako fotografa i mówiłem to już wcześniej. Nie rozumiem jednak, jak trzeba być zdesperowanym, żeby pchać się w takie g... i nie odrzucić kategorycznie oferty, już na samym początku? Czy naprawdę pieniądze za taką sesję (o wzbogaceniu portfolio, nawet nie myślę) są warte takiego ryzyka?
    I tu trzeba być zdecydowanym! Nie czekać, aż się samo rozwiąże, a może gościu się rozmyśli... To niezdecydowanie, może Cię drogo kosztować...

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    kluczowe to co na czerwono wyróżnił jinks. Jeśli to nie prawda, to wskazuje na prowokację.

  5. #25
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    No właśnie o tym samym napisałem...

  6. #26
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    A jeszcze jedno. Myślę, że nie powiedziałeś wszystkiego. Bo mnie ciekawi, jak ten gość do Ciebie trafił. Chyba nie ogłaszałeś się nigdzie, że robisz "tego rodzaju fotografie"?
    Pamiętaj, że to jest Irlandia! Kraj, w którym jest duży problem z pedofilią.
    Nie chcialbym krakać, ale narobiłeś sobie kłopotów....

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    Dla mnie to oczywista prowokacja. Świadczy o tym dość szczegółowy scenariusz sesji z jasno podanymi pomysłami na odsłanianie nagiego ciała dziewczynki. Kto się na to pisze jest świadom w co się pakuje.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  8. #28
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    Nie zdziwił bym się, gdyby irlandzka policja już siedziała w Twoim komputerze i sprawdzała jego zawartość, tudzież otwierane strony. Jeśli jakiś glina poczuł "krew", to nie ustąpi tak łatwo. Dla niego wykrycie takiego przestępstwa to gratka. A napisał Ci już, że "sam proponowałeś zdjęcia rozbierane". Ty mówisz, że powiedziałeś to żartem. I co, myślisz, że Ci uwierzą?

    Rozmawiałem dziś rano ze znajomym z policji. Wprawdzie szkockiej, a nie irlandzkiej, ale wydawał się zorientowany w temacie. Opowiedziałem mu ten przypadek i doradził mi jedno. Nie wtrącać się. Co i ja Kolegom bym doradził.

  9. #29

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    No i wszystko w temacie. Dziękuję bardzo. Ogłoszenie było to prawda ale nie było w nim nic o tego typu zdjęciach.
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

  10. #30
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Problem lub nie z sesją dla 12-letniej dziewczynki.

    Nie musiało. Irlandia ma wiele na sumieniu, jeśli chodzi o pedofilię. Dlatego teraz chcą być "święci" i nawet za pogłaskanie swojego własnego dziecka po głowie, w miejscu publicznym, możesz mieć kłopoty. Wystarczy, że ogłaszasz się gdzieś z sesjami fotograficznymi dzieci i prędzej czy później, ktoś nabierze podejrzeń. W każdym innym kraju, nie. Ale w Irlandii, tak.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •