Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Dalszy rozwój sprzętu

  1. #11
    Bywalec Awatar Canonierzysta
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Dalszy rozwój sprzętu

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Z ta super roździelczością to bym nie przesadzał, nawet z 50 1.4 Canona było by tam co retuszować.
    Otóż to.


    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Może kup 70-200 2.8 i po baletach.
    Rozważałem go mocno... ale wydaje mi się, że bardziej wszechstronny dla moich potrzeb byłby jednak ten 100mm ponieważ ten przyda mi się do szczegółów w fotografii przemysłowej (detale i szczegóły)jak również do portretów ( chyba), a ten 70-200 do przemysłówki już nie tak bardzo... architekturę wolałbym właśnie jakimś UWA robić wtedy...

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    No ale po co to f/2.8? Do czego? Będziesz na ślubach komercyjnie fotografował?
    Komercyjnie nie... ale jeśli się wydarzy, to chciałbym mieć czym



    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Za połowę ceny RF 15-35 dostaniesz Sigmę A 14-24 mm F2.8 DG HSM
    O! I taka porada to miodzio Dziękuję
    EOS R|EOS 50D|C24-105L|50mm 1,8STM|Samyang 8mm|Stroboss 60evo|430EXII|Nieustanny rozwój w pakiecie z nieustanną pasją;-)

    --==<<Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią>>==--

  2. #12

    Domyślnie Odp: Dalszy rozwój sprzętu

    Wypowiem się w kwestii 70-200 IS II USM. To jest naprawdę konkretny obiektyw i sprawdza się w wielu przypadkach. Bardzo dobrze w portretach i myślę że to co potrzebowałbyś zrobić tą 100mm to zrobisz i tym. Poza makro oczywiście. Za to z tego co czytałem z makro całkiem dobrze sobie radzi nie wymieniony tutaj RF 35mm 1.8. Planuję go zakupić ale to za chwilę.
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •