Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27353637
Pokaż wyniki od 361 do 369 z 369

Wątek: Albumy ślubne, fotoksiążki

  1. #361
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    cyfrowaciemnia.pl
    Miłego dnia
    moja www

  2. #362

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Czy wiadomo Wam coś na temat rozróżniania albumów dawanych na pamiątkę rodzicom, a tymi które zostają dla nowożeńców? Chodzi mi o to, czy zdjęcia dla rodziców powinny być jakoś specjalnie dobrane?

  3. #363
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez nawilżenie Zobacz posta
    Czy wiadomo Wam coś na temat rozróżniania albumów dawanych na pamiątkę rodzicom, a tymi które zostają dla nowożeńców? Chodzi mi o to, czy zdjęcia dla rodziców powinny być jakoś specjalnie dobrane?
    bardzo różnie to wygląda, czasem PM dobiera dwa albumy identyczne jak dla siebie lecz częściej bierz mniejsze np. na 60 zdjęć 15x23 i częściej mimo i dla siebie wybierają fotoalbum, to dla rodziców album tradycyjny. Co do wyboru zdjęć dla rodziców to pozostawiam zupełnie młodym bo często zdjęcia dla jednych są inne niż dla drugich. Co jest też ważne to warto w ogóle o tych dodatkowych wspomnieć przy rozmowie przed ślubem, że np zamiast kwiatów na podziękowania mogą sobie tradycyjny wziąć, wkleić kilka zdjęć sprzed ślubu (by nie prezentować pustego ) lub zaproponować np kolejną sesję narzeczeńską za jedyne 590zł i ugryźć przy tym dodatkową kasę na albumach i sesji . Po takim ślubie zabierają młodzi rodzicom albumy oddają fotografowi do uzupełnienia materiałem ślubnym.

  4. #364

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Ja po wielu poszukiwaniach zrobiłem album na Mokotowie w firmie "fotogift" (drukarnia cyfrowa). Z tym, że sam robiłem całość pracy do pdf-ów cmyk-owych. Cena dają rozsądną a i wykonanie jest niezłe. Twarda oprawa papier o gramaturze do wyboru. Ogólnie polecam, przy następnej takiej pracy też do nich oddam.
    Ostatnio edytowane przez szymad ; 16-09-2013 o 22:35

  5. #365
    Dopiero zaczyna Awatar emi89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miasto
    WWL
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    a czy gdzieś robią też fotoalbumy wraz z projektem ?
    bo ja chyba nigdy nie znajde czasu na to a rodzicom obiecaliśmy...

    ściągnęłam program od najlepszefoto i jakoś za skomplikowane mi się to wydało,
    łatwo zrobiłam album z podróży poślubnej w fotojokerze, ale ślubnego tam nie chce bo nie mają okładek ze skóry...

    edit.
    i jeszcze, jakie formaty są najpraktyczniejsze / najładniejsze? prostokąt pion/poziom czy kwadrat?
    Ostatnio edytowane przez emi89 ; 19-09-2013 o 08:30

  6. #366
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez emi89 Zobacz posta
    a czy gdzieś robią też fotoalbumy wraz z projektem ?
    bo ja chyba nigdy nie znajde czasu na to a rodzicom obiecaliśmy...

    ściągnęłam program od najlepszefoto i jakoś za skomplikowane mi się to wydało,
    łatwo zrobiłam album z podróży poślubnej w fotojokerze, ale ślubnego tam nie chce bo nie mają okładek ze skóry...

    edit.
    i jeszcze, jakie formaty są najpraktyczniejsze / najładniejsze? prostokąt pion/poziom czy kwadrat?
    my robimy projekty, a skóry czy ekoskóry mamy najlepsze . Nie bawimy się w skóry " mielone". najpopularniejszy format to 30x30 zamkniętego fotoalbumu. Mamy też nowy produkt fotoalbum slim, różniący sie od fotoalbumu tym ze między plecami odbitek nie ma pogrubiającej przekładki przy zachowaniu prawie takiej samej sztywności- niższa cena, papier Kodak Endura Professional jedwab

  7. #367
    Dopiero zaczyna Awatar emi89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miasto
    WWL
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    a jeszcze mam pytanko ile standardowo jako fotografowie ślubni oferujecie rozkladówek?

    mam sporo zdjęć od fotografki; przygotowania, ślub, wesele, trochę rodzinnych z poprawin i sporo z pleneru..

    wiadomo najchetniej bym wcisnęła wszystko :P ale nie chce przesadzić, trzeba wybrac najlepsze, chyba lepiej jak nie jest za dużo naćkane na jedej stronie

  8. #368
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    i nas tam nie ma :P coś z tą lista nie tak

  9. #369

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Szukam niedrogiej łódzkiej drukarni do wydruku fotoksiązki. Kogo polecicie?

Strona 37 z 37 PierwszyPierwszy ... 27353637

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •