Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 369

Wątek: Albumy ślubne, fotoksiążki

  1. #41
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Gostyń
    Posty
    105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaqi Zobacz posta
    a tak przy okazji czym wklejacie zdjecia do takich albumów??
    Taśmą dwustronna czy moze na klej??
    najpraktyczniejsze sa podklejki ja uzywam henzo pakowane po 500 albo 1000 sztuk (koszt to ok 17 zl za 1000 sztuk) przyklejam ich ok 5 -6 sztuk na fote formatu 15x21 trzymaja mocno

  2. #42
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Białystok
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Redskull Zobacz posta
    Moje albumy sa na bardzo wysokim poziomie, oprawione w naturalna skore, na okladce moze byc zdjecie. Okladka moze tez byc naturalne plotno z nadrukowanym zdjeciem(odpowiednio zabezpieczone)

    Format takiej ksiazki to (po otwarciu) 30x60cm. W jednej ksiazce do 20 kart 30x60.

    Jesli dajesz zdjecia, ja projektuje to koszt 600zl, jesli sam zaprojektujesz to 450zl. Zapraszam na spotkanie, bo bez zobaczenia o co chodzi nie bardzo jest o czym rozmawiac...
    - jaki papier ?
    - czy to rozwiazanie ala durst ?
    - z jakiego materialu sa przekładki na które naklejone są zdjęcia ?

  3. #43
    Dopiero zaczyna Awatar Maxel
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    21

    Domyślnie

    Otatnio widziałem w FOTOJOKERZE taką ofertę. Na stronie mają program na przygotowanie samodzielnie książki oddaje im sie płytę i drukują.
    Nazywają to FOTOKSIAZKA. Co do jakości nie ma pojęcia. Zawsze można sprawdzić.

    http://www.fotojoker.pl/
    max

  4. #44
    Cwanon
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    Nie będę się przechwalał ale szanowni koledzy pomyślcie trochę:
    Maszyna najczęściej Noritsu z formatem max 30x90. Koszt naświetlenia 30x60 to 9zł. Introligatornia zrobi taki skład za 200 zł a przesyłki to góra 45 zł.
    Przy odrobinie wiedzy na temat warstw w PS-sie kniżkę można zrobić w parę godzin. Ja swoją pierwszą robiłem przez 2 dni. Następne nie zajmowały mi więcej niż 5-6 godzin. Fakt ,że z programem Digi albumu można zrobić to znacznie szybciej ale wykupienie go to drugi PS. Chyba jeszcze zostanie na małe co nieco.
    Pozdrawiam i służę kontaktami.

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Cwanon - możesz pokazać efekty ? Chętnie zobacze.
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  6. #46

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    Proponuje wam takie wykonanie fotoksiązki.
    Ksiązki wykonywane są na pleksie ( a nie na kartonie - więc bez obawy ze coś sie wypaczy lub nabierze wilgoci) Zdjęcia sa naswietlane w laboratorium a nie drukowane. Całość wyglada bardzo estetycznie i solidnie.

    Link do stronki z prezentacją fotoksiązki i przykładowe kompozycje:
    http://www.promedia-konin.pl/index2.html
    fotografie - fotografie slubne- fotoksiążka

    Lub ten link:
    http://www.promediastudio.pl/fotogra...toksiazka.html

    Cena fotoksiązki z naświetleniem i cała oprawa graficzna (zrobienie projektów)
    rozmiar 30 x 45cm, 10 rozkładówek - tylko 520zł


    Zapraszam

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Morafi - może jakieś dokładniejsze zdjęcia tej fotoksiążki? Szczególnie interesuje mnie oprawa, łączenie (środek książki) i grubość kart.
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  8. #48

    Domyślnie

    Ripek - ok, dzisiaj porobie dokładniejsze fotki i wieczorkiem postaram sie je wstawić.

  9. #49

  10. #50
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Łańcut, podkarpackie
    Posty
    95

    Domyślnie

    Jesli ktos jest zainteresowany na podkarpaciu to zapraszam do mnie Format max 30x45 strona + skora naturalna lub plotno(z nadrukiem lub bez). Cena konkurencyjna

    P.S Nie ma sztampy i gotowych szablonow. Albo projekt robisz sam, albo ja indywidualnie...
    Canon stuff, czyli wszystko co przeszkadza w robieniu dobrych zdjęć...

Strona 5 z 37 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •