Strona 12 z 37 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 369

Wątek: Albumy ślubne, fotoksiążki

  1. #111
    manselking
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich forumowiczów

    Jestem nowy na tym forum ale na fotoksiążkach to zęby zjadłem. Więc zabiorę głos.
    Prawdą jest, że najładniejsze fotoksiążki robi MB Studio (www.mbstudio.pl).
    Okładki są bardzo oryginalne ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Zdjęcia w środku są wykonane na prawdziwym papierze fotograficznym z minilabu. Nie jakiś tam wydruk z drukarki - prawdziwy papier fotograficzny.
    Polecam z czystym sumieniem współpracę z tą firmą.
    Ja mam od nich fotoksiążkę i prezentowałem ją na 4 targach ślubnych. Książka była oglądana kilkaset razy i dalej jest w jednym kawałku. Nic dodać - nic ująć.
    Jutro zapytam w MB Studio co jest z ich telefonem i jak pozwolą mi to napiszę tu na forum.

    Pozdrawiam

  2. #112

    Domyślnie

    Achaaaaa... kolega manselking specjalnie po to się zarejestrował...
    Skoro prezentował swoje zdjęcia ślubne na targach to pewnie ma też swoją strone internetową No bo z pewnością ni ejest pracownikiem/właścicielem MB studio

  3. #113
    manselking
    Guest

    Domyślnie

    no tak ..... wszędzie jakieś podejrzenia. Każdy wietrzy podstęp.
    A stronkę mam i się jej nie wstydzę.
    proszę oto ona - miłej lektury.
    www.atofoto.pl

  4. #114
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    89

    Domyślnie

    Oooo! dzięki za odpowiedzi!!!

    - Przemek, nie znam sie na tym! po prostu nie chce robic już tej chałupniczej roboty i tego wyklejania obciachowych chińskich albumów. Chcę klienentowi zaproponować coś, czego nie będę się wstydził i co robi wrażenie, zaraz zobaczę na Twojej stronie, ale podeślij mi też coś na priva jeżeli masz jakąś ofertę lub jakieś namiary na wiarygodną i solidną firmę, chcę żeby wyglądało to elegancko i pięknie..

    - dzieki też Manselking - mi obojętnie, czy tym handlujesz czy nie, mam już dość szukania po całej Polsce. Podeślij mi ten cenniki z MB studio, ale przed chwilą się dowiedziałem, że w MB oferta zaczyna sie od 1500 zł, no i że wyrób jest fantastyczny, tylko, czy potencjalny klient przełknie taką cenę??????:-D czekam na sugestie...

  5. #115
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    58
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Klient jak widzi klasę to zapłacić jest w stanie wiele.
    Myslę, że taka oferta w tej cenie nie jest skierowana do potencjalnego klienta, raczej do specjalnego, który jest gotów to docenić.
    Nie wiem nic na temat oferty MB-studio, strona mi się nie otwiera na dziś, ale popieram solidny profesjonalizm.
    C-F-K - forever

  6. #116
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manselking Zobacz posta
    no tak ..... wszędzie jakieś podejrzenia. Każdy wietrzy podstęp.
    Bywaly juz takie sytuacje ze w watku o jakiejs firmie pojawialo nagle sie 5 nowych userow z identycznym ip wychwalajacych pod niebiosa dany podmiot

    A 2000zl za album to chyba tylko dla jakiegos prezesa banku czy panstwowej spolki...

  7. #117
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    380

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Białek Zobacz posta
    ale sprecyzuj czy chodzi ci o fotoksiążkę czy fotoksięgę
    grube czy cienkie kartki - druk laserowy czy metoda naświetlania fotochemicznego

    zreszta zobacz na moja www w dziale albumy

    powinieneś tam sam wejść i to ze słownikiem ortograficznym w ręku

  8. #118
    manselking
    Guest

    Domyślnie

    Tak więc podaję kontakt do właściciela MB studio.
    To Massimo Buffa tel: 663 932 021. Proszę dzwonić między 10 a 17.
    Cennika nie podam bo nie jestem właścicielem tej firmy. Ceny proszę sobie ustalać z Panem Massimo. I jeszcze jedno: ta cena 1500 zł to jest z palca wyssana. Zastanawiam się tylko z czyjego .....

    NArka

  9. #119
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    89

    Domyślnie

    No, OK ! Manselking, to ile mniej więcej by kosztował taki średniej wielkości albumik? jeżeli pamiętasz, bo rzeczywiście te 1500 zł to trochę dużo... sam też spróbuję tam zadzwonić, ale wolałbym cennik, bo co mi ten gość przez telefon powie? wolałbym mieć w ręku jakąś ofertę, żeby zobaczyć jakość, rodzaj papieru, formaty, okładki, jakiś przelicznik stron do ceny itd.

  10. #120
    Uzależniony Awatar TomS
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Strzelin
    Wiek
    37
    Posty
    880

    Domyślnie

    jak byłem kiedyś na stronie MBstudio to cennik można było mieć po zarejestrowaniu się

Strona 12 z 37 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •