Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 369

Wątek: Albumy ślubne, fotoksiążki

  1. #21
    Bywalec Awatar Giraff
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Gliwice
    Wiek
    46
    Posty
    100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez perlpa
    Z mojej praktyki wynikało że zdjęcia w formacie 15x21cm montowane przylepcami Henzo w pozycji horyzontalnej po prostu odklejały się przy zgięciu stron albumu - klej nie trzyma tam tak dobrze jak ten z montażowych taśm drustronnych.
    gdy kleiłem ablum slubny - sztywne kartki kartonowe formatu A3 - to przy przeglądaniu słabsze rodzaje taśm dwustonnych z czasem nie dawały rady utrzymać zdjęć. aby duże formaty zdjęć się dobrze trzymały zazwyczaj kleiłem je poziomo układanymi paskami ciętymi z taśmy, aby zredukowac powstające przy przeglądaniu stron naprężenia. przy mniejszych formatach nie ma to takiego znaczenia.
    Chcesz lepiej poznać Adobe Lightroom? Zapraszam > http://sekretylightroom.pl

  2. #22
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    48
    Posty
    760

    Domyślnie

    Ja kleję ślubne albumy (najczęściej o wymiarach 280x305, foty 15x21) właśnie plasterkami Henzo i nigdy nie miałem problemu z odklejaniem się zdjęć (5 punktów - 4xrogi i 1xśrodek). Henzo ma też w ofercie bardzo dobry klej do zdjęć i kiedyś mieli taki wygodny aplikator do szybkiego klejenia, ale coś go ostatnio nie widzę w katalogach.
    Albumy Henzo to pierwsza liga i wyższą cenę całkowicie rekompensuje wysoka jakość i trwałość. Czasami klienci chcą, żeby im wykleić foty w jakimś tanim szajsie kupionym w MM i wtedy ich pytam, czy np. za 20 lat chcą nadal oglądać zdjęcia w albumie czy też stos luźnych kartek, z albumu który się rozleci. :-) I wybierają Henzo :-)
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  3. #23
    Początki nałogu Awatar perlpa
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Kowary (dolnośląskie)
    Wiek
    50
    Posty
    350

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bundy

    Albumy Henzo to pierwsza liga i wyższą cenę całkowicie rekompensuje wysoka jakość i trwałość. Czasami klienci chcą, żeby im wykleić foty w jakimś tanim szajsie kupionym w MM i wtedy ich pytam, czy np. za 20 lat chcą nadal oglądać zdjęcia w albumie czy też stos luźnych kartek, z albumu który się rozleci. :-) I wybierają Henzo :-)
    No jasne że albumy Henzo są bardzo dobre toteż innych nie używam. Chyba w wolnej chwili podjadę do tego zakładu i podpytam gdzie kupili ten aplikator - a nuż nie wyczują nosem konkurencji i mi powiedzą
    Póki co zostaję przy taśmie dwustronnej...

  4. #24
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    48
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez perlpa
    No jasne że albumy Henzo są bardzo dobre toteż innych nie używam. Chyba w wolnej chwili podjadę do tego zakładu i podpytam gdzie kupili ten aplikator - a nuż nie wyczują nosem konkurencji i mi powiedzą
    Póki co zostaję przy taśmie dwustronnej...
    Ten aplikator do kleju to jednak nie jest Henzo - kolega ma to ustrojstwo i spytam dzisiaj, gdzie kupował. Twierdzi, że komfort wyklejania jest ogromny (jak tylko dojdzie się do pewnej wprawy w obsłudze tego urządzenia) i podobno 2 albumy po 60 fot można sprawnie wykleić w 40 minut (ja się "bawię" plasterkami bite 2 godziny, po czym wszystkiego mi się odechciewa ;-) ).
    A aplikator do taśmy dwustronnej (Henzo) można kupić w Foto-Kwiatku (www.foto-kwiatek.pl)
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  5. #25
    Początki nałogu Awatar perlpa
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Kowary (dolnośląskie)
    Wiek
    50
    Posty
    350

    Domyślnie

    Byłem pooglądać jeszcze raz ten aplikator (a właściwie to dyspenser).
    Jest to: Scotch ATG 700 taki jak tutaj: http://www.3m.pl/p20.html
    Jakość wykonania, wygoda obsługi i tempo klejenia są bardzo wysokie. Jeszcze tylko muszę znaleźć informację o cenie i jakiegoś sprzedawcę w sieci

  6. #26
    emil
    Guest

    Domyślnie

    Jest to: Scotch ATG 700 taki jak tutaj: http://www.3m.pl/p20.html



    Dokładnie takiego samego urzywam i polecam! Za 10 rolek taśmy płacę 80zł
    A co do albumów to polecam Empol ze Środy Śląskiej.Albumy (tadycyjne) do wyboru do koloru robią pod zamówienie.Wybór okładzin to chyba ponad 50 wzorów.Na ich stronie te albumy nie wyglądają zbyt dobrze ale są sprawdzone i są naprawdę ok.Za album na 60 stron płacę 50,00zł.
    Mogę też śmiało polecić firmę Pimax z Koszalina, robią bardzo dobre albumy no ale cena jest bardzo wysoka.

  7. #27
    Początki nałogu Awatar perlpa
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Kowary (dolnośląskie)
    Wiek
    50
    Posty
    350

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emil
    Dokładnie takiego samego urzywam i polecam! Za 10 rolek taśmy płacę 80zł
    Podpowiedz gdzie to kupujesz. Z racji mojej lokalizacji szukam raczej zakupów w necie.

  8. #28
    emil
    Guest

    Domyślnie

    Firma to " konport" Wrocław -Leśnica ul.Rubczaka13
    Urządzenie do klejenia kosztuje 65zł netto taśma 10zł netto .Niestety nie mają sprzedarzy wysyłkowej.My kupujemy to od znajomego który jest przedsawicielem na dolnyśląsk więc może jeżdzi w twoje rejony.Tel do niego 601713207.

  9. #29
    Początki nałogu Awatar perlpa
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Kowary (dolnośląskie)
    Wiek
    50
    Posty
    350

    Domyślnie

    Dzięki za namiary. Pewnie jak będę we Wrocławiu to do nich podjadę.

  10. #30
    Bywalec Awatar sali128
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Trójmiasto
    Wiek
    32
    Posty
    195

    Domyślnie

    Polecam,tak jak inni koledzy albumy firmy Henzo....

Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •