Strona 36 z 37 PierwszyPierwszy ... 2634353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 369

Wątek: Albumy ślubne, fotoksiążki

  1. #351
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Witam od pewnego czasu zainteresowany jestem tematem Fotoalbumów (które wcześniej robiłem w innym miejscu). Do tej pory wybór skłaniał się ku Krukbook, jednak ostatnim czasem Empresseart mocno zawojował na rynku stawiając na jakość i podobne ceny. Chcę wydrukować w jednej z tych dwóch firm portfolio by oferować klientom. Czy polecacie którąś*z firm bardziej? O pierwszej sporo wyczytałem w wątku, o drugiej mniej...a jak wypada bezpośrednie porównanie w relacji cena-jakość?
    zarówno Krukbook jak i Empress produkują fotoksiążki (druk cyfrowy na cienkich kartach )a nie fotoalbumy (odbitka fotograficzna lub wydruk pigmentowy na sztywnych kartach - głównie usztywniane przekładką kartonową lub z tworzywa ). Pierwsze tańsze i gorsze, drugie jakościowo lepsze lecz droższe.

  2. #352
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Pierwsze tańsze i gorsze, drugie jakościowo lepsze lecz droższe.
    Tansze ? Gorsze ? Ceny podobne, a klienci mają rozne preferencje. Fotoksiążki wydawac by sie moglo, ze mniej trwałe, ale moja pokazowa od Zbyszka ma juz ze 3 lata a jest jak nowa.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #353
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    jakie ceny podobne?
    fotoksiążka 30x30cm, 50 stron to około 250pln (okładka z ekoskóry)
    fotoalbum 30x30cm, 50 stron to około 450pln (okładka z ekoskóry)
    oczywiście to wszystko szacunkowo.
    klienci nie tyle ze maja rozne preferencje, co rozna pojemnosc portfela.
    jeszcze nie widzialem, zeby komus stykala fotoksiazka zamiast fotoalbumu (w pojeciu estetyki)
    zawsze fotoksiazka musi wystarczyc, bo fundusze nie pozwalaja na fotoalbum.

  4. #354
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Tansze ? Gorsze ? Ceny podobne, a klienci mają rozne preferencje. Fotoksiążki wydawac by sie moglo, ze mniej trwałe, ale moja pokazowa od Zbyszka ma juz ze 3 lata a jest jak nowa.
    Kuba, ja o jakości obrazka, a nie trwałości. W drugą stronę to niech mi ktoś pokaże gdzie w podobnej cenie zrobi np 40 kart fotoksiążki vs 40 rozkładówek fotoalbumu. Dlatego fotoksiążka przeznaczona jest do sporej ilości stron, kartek, można zapodawać po jednym dużym zdjęciu na stronie, jakością jednak nie dorówna. Ceny podobne przy małej ilości kart gdzie sporym kosztem jest introligatorka.

  5. #355
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Ja chyba źle napisałem,zawsze to mylę. Chodziło mi, to to ,że dawniej robiłem fotoksiążki, a teraz chcę wybrać fotoalbumy i przy nich zostać bo bardziej mi się podobają. Wolę umieszczać jedno zdjęcie na stronę niż ładować kolaż z 5 jak to miało miejsce w fotoksiążce, gdzie liczba rozkładówek była znacznie mniejsza.

  6. #356
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Ja chyba źle napisałem,zawsze to mylę. Chodziło mi, to to ,że dawniej robiłem fotoksiążki, a teraz chcę wybrać fotoalbumy i przy nich zostać bo bardziej mi się podobają. Wolę umieszczać jedno zdjęcie na stronę niż ładować kolaż z 5 jak to miało miejsce w fotoksiążce, gdzie liczba rozkładówek była znacznie mniejsza.
    piszesz zupełnie odwrotnie...

  7. #357
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Wiem wiem, bo pomyliłem nazwy co mi się często zdarza w tym przypadku

  8. #358
    Uzależniony Awatar suchyHc
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    504

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Gdzie w Warszawie można zrobić fotoksiążkę, fotoalbum i tradycyjny album do wklejania? - chodzi mi o jedno miejsce, sprawdzone, o wysokiej jakości. Teraz zamawiam te rzeczy z dwóch różnych miejsc i często mam wtopę, przez różne kolory okładek do jednego zamówienia. Podoba mi się oferta najlepszefoto.pl , ale to daleko, a ja lubię czasem pogadać na żywo, o tym co robię.

  9. #359
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez suchyHc Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie można zrobić fotoksiążkę, fotoalbum i tradycyjny album do wklejania? - chodzi mi o jedno miejsce, sprawdzone, o wysokiej jakości. Teraz zamawiam te rzeczy z dwóch różnych miejsc i często mam wtopę, przez różne kolory okładek do jednego zamówienia. Podoba mi się oferta najlepszefoto.pl , ale to daleko, a ja lubię czasem pogadać na żywo, o tym co robię.
    a jaki jest problem poprosić o wzornik, producent Ci wysyła, jaki jest problem poprosić o paczkę demo ? producent Ci wysyła, chyba, że bardziej niż na jakości zależy Ci bardziej na tym by pogadać na żywo o tym co robisz ?

  10. #360
    Uzależniony Awatar suchyHc
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    504

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Chodzi oczywiście o kwestie kontaktu osobistego w przypadku problemów, reklamacji. Poproszę o odpowiedzi na moje pytanie.
    Skasowali mi ;(

Strona 36 z 37 PierwszyPierwszy ... 2634353637 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •