Strona 35 z 37 PierwszyPierwszy ... 253334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 369

Wątek: Albumy ślubne, fotoksiążki

  1. #341
    Awatar GregXD
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Tarnów
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oskarkowy Zobacz posta
    właśnie dostałem album, hmm i co mogę powiedzieć - jest zarąbisty , naprawdę świetna robota i fajnie, że się tym zaczęłaś zajmować .
    BoDy + szkła + lampy ;]

  2. #342

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GregXD Zobacz posta
    właśnie dostałem album, hmm i co mogę powiedzieć - jest zarąbisty , naprawdę świetna robota i fajnie, że się tym zaczęłaś zajmować .
    dzięki, bardzo miło, że się podoba. To jednak nie tylko moja zasługa, firma pochłonęła całą rodzinę.

  3. #343
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=BJJMfqc5d4U&hd=1

    Nasza nowa kreacja. Jesteśmy na prawdę dumni z tego produktu
    O ile się nie mylę to nikt inny w Polsce nie robi czegoś takiego.
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  4. #344

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    u nas dopiero raczkowanie lecz po kilku miesiącach dorobiliśmy się już kilku pozytywnych opinii i dołożymy starań, by i czas realizacji i ceny były zadowalające oraz by asortymentem szanownej konkurencji dorównać
    to taki wpis by ożywić wątek
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 28-08-2012 o 07:09 Powód: usunięty ink do strony komercyjnej

  5. #345

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Ja też chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z albumów Bodziochów - bardzo wysokiej jakości produkty, asortyment szybko się powiększa, a biorąc pod uwagę, że to początki... to może być z biegiem czasu naprawdę ciekawie
    Wszystko w bardzo miłej atmosferze.

    Póki co... macie mnie

  6. #346

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez Konrado84 Zobacz posta
    Ja też chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z albumów Bodziochów - bardzo wysokiej jakości produkty, asortyment szybko się powiększa, a biorąc pod uwagę, że to początki... to może być z biegiem czasu naprawdę ciekawie
    Wszystko w bardzo miłej atmosferze.

    Póki co... macie mnie
    dzięki Konradzie za dobre słowo

  7. #347

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Ja ostatnio kupiłam fajne albumy niemieckiej firmy Hama. Normalne takie, z kartkami do wklejania białymi albo czarnymi - to sprawdza się najlepiej. Fotoprzylepce, albo taśma dwustronna do przyklejenia zdjęć i już. Ja kupiłam w sklepie entero.pl - podaję link Tradycyjne - Albumy uniwersalne - Albumy fotograficzne albumy | zegarki | akumulatory | karty pamięci | kable | kino domowe | xavax | tornistry | entero.pl sklep internetowy Lębork

  8. #348
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Nasza najnowsza produkcja - Art Book - muzealny matowy papier (żadnych przebarwień na bigu), archiwalne pigmenty o długości życia 100+ lat. Jako jedyni w PL i nieliczni w Europie oferujemy taki produkt


    Więcej zdjęć tutaj: Photocover Art Book 20x20 | Facebook
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  9. #349
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Witam od pewnego czasu zainteresowany jestem tematem Fotoalbumów (które wcześniej robiłem w innym miejscu). Do tej pory wybór skłaniał się ku Krukbook, jednak ostatnim czasem Empresseart mocno zawojował na rynku stawiając na jakość i podobne ceny. Chcę wydrukować w jednej z tych dwóch firm portfolio by oferować klientom. Czy polecacie którąś*z firm bardziej? O pierwszej sporo wyczytałem w wątku, o drugiej mniej...a jak wypada bezpośrednie porównanie w relacji cena-jakość?

  10. #350

    Domyślnie Odp: Albumy ślubne, fotoksiążki

    Cytat Zamieszczone przez ripek Zobacz posta
    archiwalne pigmenty o długości życia 100+ lat.
    Zawsze mnie interesowało kto w początkach XXw wyprodukował takie pigmenty?
    A tak na poważnie w jaki sposób można określić, czy taki pigment przetrwa 10, 20, 50 czy 100 lat?

Strona 35 z 37 PierwszyPierwszy ... 253334353637 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •