Strona 27 z 37 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 369

Wątek: Albumy ślubne, fotoksiążki

  1. #261
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    No ja bym nawet chińskich nie pokazywał do wyboru ;] , później będą żale że sie rozkleja , o ile podczas klejenia się nie rozklei.
    no comment...

  2. #262
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    A dla mnie zdjęcia oddane w ładnym, dedykowanym pudełku wyglądają dużo lepiej niż w badziewnym chińskim albumie.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  3. #263
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Legionowo
    Wiek
    58
    Posty
    74

    Domyślnie

    Bez przesady , oddałem pewnie z setkę chińskich , część wśród znajomych , ze dwa mam od kilku lat do pokazywania i jeszcze nikt się nie skarżył. Te ze znaczkiem Q-seria są niezłej jakości i mają kartki grubsze niż Goldbuch czy Henzo.
    5DMkII,40D,16-35IIL,24-70/2,8L,35/1,4L,85/1,8,135/2L,100/2,8IS L,270EX,430EXII,580EXII,dużo ELFO.

  4. #264
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    No cóz ja kupiłem jeden i podziękowałem , teraz pokazuje klientom jako przykład albumu kiepskiej jakości ;]
    no comment...

  5. #265
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Legionowo
    Wiek
    58
    Posty
    74

    Domyślnie

    Osobiście też wolę albumy Barańskiego i jako że zamówiłem już ich sporą partię będę starał się namawiać klientów właśnie na nie. Jednak " klient nasz pan" niech sam decyduje.
    5DMkII,40D,16-35IIL,24-70/2,8L,35/1,4L,85/1,8,135/2L,100/2,8IS L,270EX,430EXII,580EXII,dużo ELFO.

  6. #266
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Białoruś
    Posty
    273

    Domyślnie

    targi [...] jako szczyt profesjonalizmu i sabat top fotografów
    Bueheehe, gdzie, kto tak to przedstawia?
    Byłem w czwartek w konkretnym celu odebrania przesyłki, a że znajomi jechali, to skorzystałem.

    zdjęcia oddane w ładnym, dedykowanym pudełku wyglądają dużo lepiej niż w badziewnym chińskim albumie.
    A najlepiej w fotoalbumie/albumie na przyzwoitym poziomie. Co do pudełka - nie wyobrażam sobie specjalnie, jak ludzie mają oglądać te zdjęcia?
    Kto tam znów rusza prawą? Lewa! Lewa! Lewa!

  7. #267
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Łódź
    Posty
    2 227

    Domyślnie

    wyjmują - oglądają ;]

    pudełko jest dobre jak ktoś chce odbitki , ale nie zamawia albumu , oddawałem w kopercie zawsze ale to tak jakoś lipnie
    no comment...

  8. #268
    Pełne uzależnienie Awatar oskarkowy
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    2 513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    Bueheehe, gdzie, kto tak to przedstawia?
    Ci, co się wystawiają, nigdy nie ma lepszych


    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    A najlepiej w fotoalbumie/albumie na przyzwoitym poziomie. Co do pudełka - nie wyobrażam sobie specjalnie, jak ludzie mają oglądać te zdjęcia?
    A wyobrażasz sobie, że ludzie mogą mieć inną koncepcję wklejenia zdjęć niż Ty? Że układ chronologiczny nie jest jedynym słusznym?
    Jarek

  9. #269
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Białoruś
    Posty
    273

    Domyślnie

    Nie wyklejam, a jeśli to wyjątkowo.
    Że układ chronologiczny nie jest jedynym słusznym?
    Nie wiem skąd ten "zarzut".

    Ci, co się wystawiają
    Chyba należałoby rozdzielić organizację i PR od wystawców. Wiele z firm to naprawdę profesjonaliści - DA, NajlepszeFoto, Nelec itd.

    oddawałem w kopercie
    Też, czasem, ale sam projektuję z papieru satynowego...
    Kto tam znów rusza prawą? Lewa! Lewa! Lewa!

  10. #270
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Lębork
    Posty
    378

    Domyślnie

    Rozumiem, że z pudełkiem dajemy rękawiczki, żeby zdjęcia, nie zostały naznaczone milionem paluchów. Nie wierzę jakoś, że młodzi od razu wkleją zdjęcia do albumu, że nie przejrzą ich oni (i pewnie połowa rodziny oraz znajomych) kilkanaście razy. Ja bym przejrzał, bo skoro wybrałem fotografa, którego zdjęcia mi się bardzo podobają, to ciekaw byłbym efektów pracy.
    Jakoś dziwnie się układa fakt, że spora część najdroższych fotografów skąpi na album. Fotografowanie za kilka tysięcy i zdjęcia w pudełku z logo. Szczyt profesjonalizmu i skąpstwa. Ponoć wzory brane z najlepszych na zachodzie. Ciekawe w czym Ascough oddaje zdjęcia? Pewnie w woreczku foliowym, bo bierze jeszcze więcej za śluby A te pięknie wyklejane albumy na jego stronie to pewnie ściema.
    Marki trzy.

Strona 27 z 37 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •