Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
Tego nie kapuję.
w sumie to do wyciecia bedzie, bo watek o Zfc... ale: atomatyczne wykrywanie oka jest mocno nadwrazliwe w M5 i wylacza widok na ekraniku kiedy chce sie po nim miziac palcem. koniec koncow trzeba to automatyczne przelaczanie zwyczajnie wylaczyc, bo przeszkadza

Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
A tego nie da się wyłączyć? w m100 da a w m5 nie?
mi sie nie udalo.

Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
Nigdy mi się nie zdarzyło.
ja sie z czasem nauczylem wylaczac na sztywno aparat przy wkladaniu do plecaka. co w Powershocie M5 oczywiscie oznacza, ze aparat nie jest gotowy do focenia od razu po wyjeciu tylko trzeba czekac na jego "zabootowanie". ktore tez nie jest nadmiernie szybkie

Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
RAW już dawno nie jest "raw", podbijanie o 1/3 czy 2/3 ev softowo to przy obecnych matrycach chyba nie wiąże się ze stratą jakości którą da się zauważyć.
moze i prawda, ale kolejna z juz niemalej listy ******* obslugowych, ktore zwalniaja prace tym aparatem.

Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
tylko do szkieł EF to pewnie bez sensu, ale aparat z kitem ef-m lub 22f2 mieści się w kieszeni. 70D do kieszeni może włożyć tylko Guybrush Threepwood.
nie doceniasz moich bojowek

ale tak serio... zgadza sie wszystko. ale koniec koncow obslugowo M5 ma sporo takich niedociagniec, ktore ja nazywam projektowymi wypierdami i dla kogos nawyklego do DSLR zbyt wiele aspektow obslugi jest zwyczajnie innych. niepotrzebnie.