Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Canon 1300D i obiektyw makro

  1. #1

    Dołączył
    May 2021
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie Canon 1300D i obiektyw makro

    Cześć wszystkim.

    Aparat którego używam Canon EOS 1300D leżał sobie dłuższy czas nieużywany, ale z końcem zeszłego roku zacząłem swoja przygodę z fotografia bardziej na poważnie. W większości jest to makrofotografia, jednak aby nie przewalać od razu na sam start wielkich pieniędzy na obiektywy, zakupiłem pierścienie pośrednie i z tego starałem się wyciągnąć maksa. Teraz chciałbym jednak zakupić dedykowany obiektyw makro.
    Wpadł mi w oko ten - Canon 35 mm f/2.8 EF-S Macro IS STM. Czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z tym konkretnym? Ewentualnie mógłby polecić coś lepszego i sprawdzonego? (budżet 2000-2500)

    Dziękuję

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 305

    Domyślnie Odp: Canon 1300D i obiektyw makro

    Canon EF 100mm 2.8 USM MACRO
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  3. #3

    Domyślnie Odp: Canon 1300D i obiektyw makro

    Ten co kolega Ci podpowiedział będzie bardzo dobry na początek. Jest stosunkowo tani ale jest to prawdziwy obiektyw makro i będziesz zadowolony. Sam go mam i nawet do portretów czasem używam.
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •