Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Szczepienia...

  1. #1

    Dołączył
    May 2021
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    11

    Domyślnie Szczepienia...

    Hej.

    Pewnie włożę kij w mrowisko, ale ktoś szczepi się przed sezonem ślubnym na COVID?

    Trochę obawiam się jakiś restrykcji dla niezaszczepionych fotografów

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    obawiam się że szczepienia to polityka albo nawet gorzej

  3. #3
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    Nie robię zdjęć zawodowo, ale jestem po pierwszej dawce.
    Zaszczepiłem się głównie przez to by przeżyć (jakieś 20% obaw, że może być inaczej) i aby móc bez większych problemów polecieć gdzieś na wakacje (80% obaw, że może być inaczej).

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    aby móc bez większych problemów polecieć gdzieś na wakacje (80% obaw, że może być inaczej).
    To już działa? W sensie, że jak się jest zaszczepionym to bez testów i kwarantanny można gdzieś lecieć?

  5. #5
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    301

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    Ja bym die bardziej obawiał tego, że mogę się zarazić, zachorować i wylądować pod respiratorem (albo i gorzej). Ale cóż - każdy ma własne obawy ;-)
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  6. #6
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    obawiam się że szczepienia to polityka albo nawet gorzej
    buahahahah pamiętajcie covidianie, zaszczepiliście się polityką albo nawet gorzej xdddd
    ebe ebe

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    buahahahah pamiętajcie covidianie, zaszczepiliście się polityką albo nawet gorzej xdddd
    ostatnio znaczy po pierwszej fali napisałem że nie kupuję nowego korpusu bo nigdzie nie pojadę i post wyleciał w kosmos bo okazał się być polityczny, a może religijny nawet i to i tylko to miałem na myśli pisząc że szczepienie i covid to temat polityczny albo gorzej post nie ma związku z moimi osobistymi poglądami na szczepienie - ja akurat za dwa tygodnie mam nadziję byc po drugiej dawce

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 255

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    Dobrze, że to napisałeś, bo już chciałem być złośliwy, ale na szczęście jesteśmy wśród normalnych ludzi.
    Usunięcie postu to nadgorliwość tępawego admina.
    Ja chorowałem w listopadzie i wczoraj już wziąłem drugą dawkę. I też robię to żeby żyć.
    Tym antyszczepionkowcom polecam zachorować, stosunkowo lekko jak ja. Ale to wystarczyło, zeby przez dobę zwijać się z bólu i zastanawiać czy lepiej iść zrobić kupę do łazienki, czy zesrać się pod siebie. Takie doświadczenie szybko przekonuje, że Ziemia jest kulą.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  9. #9
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    To już działa? W sensie, że jak się jest zaszczepionym to bez testów i kwarantanny można gdzieś lecieć?
    Nie ma jeszcze globalnych uregulowań, ale niektóre kraje respektują szczepienia, trzeba mieć tylko zaświadczenie po angielsku. Obecnie trzeba sprawdzać każdy kraj po prostu. Będąc po szczepieniu do Polski, zwalania Cię to z kwarantanny, przy czym aktualnie problem jest z dziećmi, bo ich de facto się nie szczepi, a traktowane są jak dorośli w sprawach kwarantanny.

    Cytat Zamieszczone przez janhalb Zobacz posta
    Ja bym die bardziej obawiał tego, że mogę się zarazić, zachorować i wylądować pod respiratorem (albo i gorzej). Ale cóż - każdy ma własne obawy ;-)
    Pocieszam się, że mam silne geny; mama była pielęgniarką i przynosiła róże syfy ze szpitala, nawet na gruźlicę nie musiałem być szczepiony (bo mam przez pewien czas pracowała na oddziale gruźliczym i nas "zaszczepiła"), do tego w moim kręgu znajomych wiele osób przechorowało (jedni oficjalnie i urzędowo, inni nieoficjalnie - mniej więcej pół na pół) raczej bez większych problemów.

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Szczepienia...

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    przy czym aktualnie problem jest z dziećmi, bo ich de facto się nie szczepi
    Ale będą, czy nie ma takich planów?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •