Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Canon vs Koycera

  1. #21
    Dopiero zaczyna Awatar -= Barton =-
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Przydaloby sie spytac kogos kto tam wywolywal.. bo mam podejrzenia ze zdjecia z 4:3 owszem, beda mialy wymiar 9x12 albo 10x13.3 ale... na papierze formatu 9x13 i 10x15 (czyli biale paski) - takie tylko podejrzenie mam.
    W sumie to bym sie nie zdziwil. Takie "delikatne" niedopowiedzenie, a jak sie klient bedzie rzucal ze ma jakies pasy na fotach to podkladka jest - "przeciez ostrzegalismy!"
    Tak czy siak, ja sie nie wypowiem, bo jak narazie zrobilem na papierze cale 17 zdjec (z 5090, jakie na dzien dzisiejszy moj IXUS 400 ma juz na karku, a przybywa ich dosc szybko, a jak wreszcie wiosna przyjdzie to sie dopiero machina ruszy :wink: ) i to tylko tak na probe, zeby zobaczyc jak to w ogole na papierze wychodzi. To bylo w zeszle wakacje, w jakims punkcie Kodak Express w Augustowie (na ulicy Hozej 9, jakby kogos interesowalo ) Bylem w jakims labie przy rynku i niestety pani zza lady powiedziala ze nie robia z cyfrowek, ale poproszona o pomoc powiedziala ze moze w Kodaku na Hozej robia. Aha, odbitki oczywiscie dostalem 10x15 ze scietymi krawedziami z gory i z dolu

  2. #22
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -= Barton =-
    W sumie to bym sie nie zdziwil. Takie "delikatne" niedopowiedzenie, a jak sie klient bedzie rzucal ze ma jakies pasy na fotach to podkladka jest - "przeciez ostrzegalismy!"
    Oo widzisz jak dobrze znasz podejscie do klienta... moze przed oddaniem im fotek do tego formatu nalezaloby podchwytliwie spytac czy maja ta maszynke o ktorej wspominales .

    Tak czy siak, ja sie nie wypowiem, bo jak narazie zrobilem na papierze cale 17 zdjec (z 5090, jakie na dzien dzisiejszy moj IXUS 400 ma juz na karku)
    Ja ostatnie odbitki na papierze z cyfrowki robilem z Canona A100 prawie 2 lata temu...
    Z G3 nie mialem zadnej, ale niedawno zamowilem 30 odbitek (na Allegro u fotokmiec) z czego kilka z G3 i sporo z 10D.
    Program JPGcrops strasznie poprzycinal mi zdjecia psujac w wielu (z G3) kadr, kompozycje, przycinajac lapki itp... no coz, odbitki z ciekawosci biore (10x15) a teraz na szczescie mam sprzet ktory robi 3:2 i z niego JPGCrops praktycznie nic nie przycinal

  3. #23
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    vitez troche mi glupio no ale musze ci to napisac dla dobra innych uzytkowników korzystajacych z forum...napisales ze pentagram wygral tes cyfrowek w ostatnim chipe..wiesz to nie on wygral tylko canon...wnioskuje z tego ze nawet nie przejrzales tej gazety a juz twierdzisz ze cos jest nie tak..jestes bardzo uprzedzony widze do chipa ...ale zrozum nawet nie zadlaes sobie trudu zeby sprawdzic ktora cyfrowa wygrala test?Jak to mozliwe?Teraz tez nie Twoja wina?POZDRO Zaloze sie ze brak ci slow teraz
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  4. #24
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    napisales ze pentagram wygral tes cyfrowek w ostatnim chipe
    Nie ja napisalem tylko tomgda:
    Cytat Zamieszczone przez tomgda
    Niedawno ukazał sie nowy aparat Pentagram 434 zwycięzca testów(cena,jakość) w 2 różnych gazetach
    I w ogole to spudlowales zupelnie i napisales ta swoja wypowiedz nie w tym watku... dyskusja o Pentagramie i Chipie toczy sie tu: http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.p...29&start=0
    A teraz jestesmy w watku w ktorym toczy sie dyskusja o odbitkach z cyfrowek...

    jestes bardzo uprzedzony widze do chipa
    Jestem bardzo uprzedzony do gazet ktore robia testy na nie do konca swoim polu zainteresowan i proboja te testy zachwalac jako najprawdziwsze i jedyne sluszne (czyt: na przyklad wszystkie gazety komputerowe robiace testy aparatow fotograficznych, nie wyrozniajac Chipa specjalnie).

    ale zrozum nawet nie zadlaes sobie trudu zeby sprawdzic ktora cyfrowa wygrala test?
    Zaufalem uzytkownikowi ktory zapytal o dwa aparaty Canona A300 a Pentagrama, skoro on czytal w 2 roznych testach ze Pentagram wygral to czemu nie mialby miec racji?

    Jak to mozliwe?Teraz tez nie Twoja wina?POZDRO Zaloze sie ze brak ci slow teraz
    A tobie nie brak slow ze nie doczytales kto pisal ze Pentagram wygral testy? Nie glupio ci rowniez ze piszesz zupelnie nie w tym watku wiec nie na temat? Pewnie nie twoja wina "bo ci sie krzywo kliknelo" 8)

  5. #25
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    292

    Domyślnie

    Sugerujęolać sprawę z góry do dołu, tacy gówniarze będą dopóty klepali w klawisze dopóki ktoś im odpisuje. Ja faceta olewam bez żenady. Nic mądrego o foto nie napisał, za to straścił kilka odcinków baru, myślę, że wystarczy
    NO, not one of the First Ones,
    I AM THE FIRST ONE !!!
    PS G3\512MB Kingston\UV Hoya\POL King

  6. #26
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mroczny
    Sugerujęolać sprawę z góry do dołu, tacy gówniarze będą dopóty klepali w klawisze dopóki ktoś im odpisuje.
    Dokladnie tak. Mam prosbe: NIE KARMIC TROLLA! (dopoki nie zostanie usuniety).
    Cala bezsensowna i dzialajaca na nerwy dyskusja miedzy alahari a trollem zostala usunieta.
    Usuwane beda rowniez wszelkie nastepne wypowiedzi zupelnie nie na temat a z osobistymi wycieczkami, chamskimi insynuacjami itp, ze szczegolnym uwzglednieniem postow aliena.
    Chcecie sobie nawrzucac od ogladaczy baru czy podyskutowac o swoich sympatiach - na PM zapraszam.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •