Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

  1. #1

    Dołączył
    May 2021
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    11

    Domyślnie Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Witam wszystkich.

    Chciałbym zakupić obiektyw Canon RF 28-70mm f/2L, tylko, że nie jest dostępny w żadnym sklepie w Polsce od dłuższego czasu

    Czy ktoś ma jakiś pomysł w jaki sposób mógłbym zdobyć ten obiektyw?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Cytat Zamieszczone przez emilios Zobacz posta
    Witam wszystkich.

    Chciałbym zakupić obiektyw Canon RF 28-70mm f/2L, tylko, że nie jest dostępny w żadnym sklepie w Polsce

    Czy ktoś ma jakiś pomysł w jaki sposób mógłbym zdobyć ten obiektyw?
    jak zdobyć? można próbować ukraść, rozbój też pewnie by przyniósł skutek, a można też kupić ;-) na polskim amazonie widnieje 1szt
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Może kupić sklepie e-infinity lub podobnym? Import z USA albo gdzieś w EU się znajdzie?
    Miłego dnia
    moja www

  4. #4

    Dołączył
    May 2021
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    jak zdobyć? można próbować ukraść, rozbój też pewnie by przyniósł skutek, a można też kupić ;-) na polskim amazonie widnieje 1szt
    Super!!! Dzięki wielkie

    Nie wiesz jakie faktury daje Amazon? Polskie czy jakieś VAT-UE?

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    niestety,nie wiem, do tej pory kupowałem na .de ale zakładam ze skoro otworzyli oddział w PL to polskie faktury powinni wystawiac
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  6. #6

    Dołączył
    May 2021
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Może kupić sklepie e-infinity lub podobnym? Import z USA albo gdzieś w EU się znajdzie?
    Niestety w e-infinity też "brak"

    Czy ktoś wie z czego wynika ten brak obiektywu na całą Europę?

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Cytat Zamieszczone przez emilios Zobacz posta
    Niestety w e-infinity też "brak"

    Czy ktoś wie z czego wynika ten brak obiektywu na całą Europę?
    ale potrzebujesz wiecej niz 1 szt? o co kaman? bo widze że nadal jest na amazon.pl czy może tylko zawracasz d...ę?
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  8. #8
    Uzależniony Awatar solti
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    926

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Poza tym chyba można zamówić na cyfrowe.pl. Nie mają aktualnie, ale mogą sprowadzić.
    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
    galeria na forum Canon-board
    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
    galeria.solti.pl

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Cytat Zamieszczone przez emilios Zobacz posta
    Czy ktoś wie z czego wynika ten brak obiektywu na całą Europę?
    Ja nie wiem. Wiem natomiast, że problemy z dostępnością tego modelu obiektywu występują co najmniej od jakichś dwóch miesięcy.

    Co do zakupu na Amazon.pl, to w przypadku towarów ze statusem "Wysyłka i sprzedaż przez Amazon." (z magazynów Amazon) faktura VAT jest wystawiana przez Amazon EU S.à r.l., SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE Al. Jana Pawła II 29 00-867 Warszawa Polska NIP PL5262907815 Stawka VAT podana na fakturze to ta obowiązująca w Polsce czyli 23%. Wiem to bo niedawno robiłem u nich pierwsze testowe zamówienie.

    https://www.amazon.pl/Canon-Obiektyw...0563024&sr=8-1

    Ta jedna sztuka która tam widnieje nie jest wysyłana z magazynów Amazon, tylko przez firmę DUKE TRADING S.L https://www.amazon.pl/sp?_encoding=U...3C40&sshmPath= Firma istnieje i prowadzi sklep na Gran Canaria (jedna z Wysp Kanaryjskich). Namiary na ten sklep oraz opinie na jego temat można znaleźć tutaj https://www.google.com/search?client...=1925&bih=1235

    Najlepiej zrobić tak jak solti pisze, i złożyć zapytanie o dostępność (a później ewentualnie zamówienie) w którymś z polskich fotograficznych sklepów internetowych z autoryzacją Canona.

  10. #10

    Dołączył
    May 2021
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM - dostępność

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    Ja nie wiem. Wiem natomiast, że problemy z dostępnością tego modelu obiektywu występują co najmniej od jakichś dwóch miesięcy.

    Co do zakupu na Amazon.pl, to w przypadku towarów ze statusem "Wysyłka i sprzedaż przez Amazon." (z magazynów Amazon) faktura VAT jest wystawiana przez Amazon EU S.à r.l., SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE Al. Jana Pawła II 29 00-867 Warszawa Polska NIP PL5262907815 Stawka VAT podana na fakturze to ta obowiązująca w Polsce czyli 23%. Wiem to bo niedawno robiłem u nich pierwsze testowe zamówienie.

    https://www.amazon.pl/Canon-Obiektyw...0563024&sr=8-1

    Ta jedna sztuka która tam widnieje nie jest wysyłana z magazynów Amazon, tylko przez firmę DUKE TRADING S.L https://www.amazon.pl/sp?_encoding=U...3C40&sshmPath= Firma istnieje i prowadzi sklep na Gran Canaria (jedna z Wysp Kanaryjskich). Namiary na ten sklep oraz opinie na jego temat można znaleźć tutaj https://www.google.com/search?client...=1925&bih=1235

    Najlepiej zrobić tak jak solti pisze, i złożyć zapytanie o dostępność (a później ewentualnie zamówienie) w którymś z polskich fotograficznych sklepów internetowych z autoryzacją Canona.

    Baaaaaardzo dziękuję za pomoc

    Właśnie trochę się cykam kupować ze sklepu na Gran Canaria

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •