Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 74 z 74

Wątek: Canon EOS R3

  1. #71
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    734

    Domyślnie Odp: Canon EOS R3

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Ma coś wspólnego, choć tam "team" jest inny i dyskusje rządzą się fejsbukowymi prawami.
    A czyli jednak jest jakieś powiązanie. To, że inni są to wiem i niestety te ograniczenia jakie stawiają w tej grupie zniechęcają do szerszych dyskusji.

  2. #72
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    92

    Domyślnie Odp: Canon EOS R3

    Przecież to działa tak samo w każdej branży. Jeżeli prowadzisz jakąś działalność, kupujesz czasem jakiś sprzęt to kontaktujesz się z kimś z B2B w sklepie i rozmawiacie o wycenie tego.
    To nie jakiś lot w kosmos ani tajemna wiedza.
    Kilka lat temu jak kupowałem drugą 300-tkę to też kilka tysięcy udało się zaoszczędzić, tak samo przy R3.
    Tylko jest jeden mały haczyk. Trzeba być zainteresowanym kupnem, a nie odwalać jakąś cebulę w stylu "zapytam 100 razy, może opuszczą do tego stopnia, że kupię sobie R3 za 5000 złotych". Trochę jak małe dzieci przy kiosku Ruchu "a co jest za dwa złote?"
    Obecnie właściwie niczego nie opłaca się kupować dodając do koszyka w żadnej branży. Większość sklepów uznanych marek ma spory narzut, który jest choćby w jakiejś tam części do zbicia.
    Są też osoby kontaktowe w samym firmach typu C czy N, które służą jakimś testowaniem sprzętu. I to prawda, i słusznie, że takich informacji nikt nie udziela wszem i wobec, bo już widzę kolejkę Januszy Biznesu, którzy na zlecenia będą brali sprzęt pod pozorem "testowania: Kto ma wiedzieć - ten wie
    Ostatnio edytowane przez Dawid_Gaszynski ; 18-05-2023 o 11:58

  3. #73
    Uzależniony Awatar WinSho
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    734

    Domyślnie Odp: Canon EOS R3

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    Przecież to działa tak samo w każdej branży. Jeżeli prowadzisz jakąś działalność, kupujesz czasem jakiś sprzęt to kontaktujesz się z kimś z B2B w sklepie i rozmawiacie o wycenie tego.
    To nie jakiś lot w kosmos ani tajemna wiedza.
    Kilka lat temu jak kupowałem drugą 300-tkę to też kilka tysięcy udało się zaoszczędzić, tak samo przy R3.
    Tylko jest jeden mały haczyk. Trzeba być zainteresowanym kupnem, a nie odwalać jakąś cebulę w stylu "zapytam 100 razy, może opuszczą do tego stopnia, że kupię sobie R3 za 5000 złotych". Trochę jak małe dzieci przy kiosku Ruchu "a co jest za dwa złote?"
    Obecnie właściwie niczego nie opłaca się kupować dodając do koszyka w żadnej branży. Większość sklepów uznanych marek ma spory narzut, który jest choćby w jakiejś tam części do zbicia.
    Są też osoby kontaktowe w samym firmach typu C czy N, które służą jakimś testowaniem sprzętu. I to prawda, i słusznie, że takich informacji nikt nie udziela wszem i wobec, bo już widzę kolejkę Januszy Biznesu, którzy na zlecenia będą brali sprzęt pod pozorem "testowania: Kto ma wiedzieć - ten wie
    Tak wiem bo sam zanim kupiłem RF-y 15-35, 24-70 i 70-200 pisałem, myślałem i dopiero po jakimś czasie się zdecydowałem na zakup jak otrzymałem ofertę do zaakceptowania. Niestety to wymaga nieco poświęcenia i czasu ale warto bo ceny jakie otrzymałem były bardzo dobre.

  4. #74
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R3

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Niestety to wymaga nieco poświęcenia i czasu ale warto bo ceny jakie otrzymałem były bardzo dobre.
    Po prostu trzeba wyważyć czy warto poświęcić czas na studiowanie cen i ofert czy na pracę, która nam zarobi na potencjalną różnicę w cenie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •