Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Mysz do pracy w LR

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Mysz do pracy w LR

    Cześć ! Czego używacie do pracy w LR ? Szukam wygodnej myszy do obróbki w LR, głównie krajobrazy. a może tani tablet się sprawdzi ? obecnie mam logitech m330 i jest dla mnie za mała, a dłoń mam raczej średniej wielkości, jest bardzo niewygodna. Możecie coś polecić ?
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  2. #2

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Aktualnie na dwóch stanowiskach mam Logitechy G102, bo tanie, o dobrej ergonomii, precyzyjne z regulowaną rozdzielczością i na kablu!

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 999

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Mysz pod krajobrazy, interesujące... Wpisałem w google, ale będzie ciężko z wyborem...
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #4

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Roccat tyon.
    21 Przycisków (za sprawą easy shift) w tym też analogowa dżwignia.

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Logitech MX Vertical lub Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Corsair Harpoon

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 251

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Jak 21 przycisków, to na każdy można przypisać coś innego z krajobrazu: góry, drzewa, jezioro, domek w lesie...
    A tak bardziej poważnie, to ostatnio wybrałem klawiaturę i mysz tzw. gamingowe, konkretnie marki Redragon - znacznie bardziej solidne niż wszelkie logitechy i inne podobne. Chociaż mysz ma tylko 6 przycisków i kółko...
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 459

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Logitech MX Vertical, czasem tablet od Wacoma.

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Jak 21 przycisków, to na każdy można przypisać coś innego z krajobrazu: góry, drzewa, jezioro, domek w lesie...
    A tak bardziej poważnie, to ostatnio wybrałem klawiaturę i mysz tzw. gamingowe, konkretnie marki Redragon - znacznie bardziej solidne niż wszelkie logitechy i inne podobne. Chociaż mysz ma tylko 6 przycisków i kółko...
    mysz gamingowa to dobry trop
    ja przez parę lat uzywałem czegoś takiego (już nieprodukowane) co sie nazywa RAT 7 - genialne rozwiązanie jak sie ma spore ręce - miałem trzy sztuki i znajomego z lutownicą co potrafił przelutować styczniki - bo jakiś idiota (geniusz ekonomii stosowanej) do drogiej gamingowej myszy zastosował najtańsze styczniki - takie po 5 centów sztuka zamiast takich po 20 centów sztuka i firma padła (geniusz ekonomii nie oszacował przeciętnej ilości znajomych z lutownicą i to pewnie było główną przyczyną padu firmy ) - teraz dodatkowo używam logitech g502 ale wolałbym gdyby była trochę szersza lub konfigurowalna na szerokość.
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 15-03-2021 o 09:22

  10. #10
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 621

    Domyślnie Odp: Mysz do pracy w LR

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    mysz gamingowa to dobry trop
    ja przez parę lat uzywałem czegoś takiego (już nieprodukowane) co sie nazywa RAT 7 - genialne rozwiązanie jak sie ma spore ręce - miałem trzy sztuki i znajomego z lutownicą co potrafił przelutować styczniki - bo jakiś idiota (geniusz ekonomii stosowanej) do drogiej gamingowej myszy zastosował najtańsze styczniki - takie po 5 centów sztuka zamiast takich po 20 centów sztuka i firma padła (geniusz ekonomii nie oszacował przeciętnej ilości znajomych z lutownicą i to pewnie było główną przyczyną padu firmy ) - teraz dodatkowo używam logitech g502 ale wolałbym gdyby była trochę szersza lub konfigurowalna na szerokość.
    Zaintrygowała mnie ta nazwa i w ogóle jestem w szoku, że takie myszy istnieją, a firma chyba się reaktywowała:
    https://allegro.pl/oferta/myszka-bez...IaAqSsEALw_wcB

    https://en.wikipedia.org/wiki/Mad_Catz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •