Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Kamerka internetowa

  1. #1
    Bywalec Awatar KEEK
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie Kamerka internetowa

    Jakaś sensowna, niedroga kamerka do gadania przez neta - skype, facebook... Żeby dobrze zbierała po ciemku bo nie stać mnie na mocne żarówki. Do kupienia w stacjonarnym markecie z elektroniką. Doradzi ktoś?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 460

    Domyślnie Odp: Kamerka internetowa

    Cytat Zamieszczone przez KEEK Zobacz posta
    Jakaś sensowna, niedroga kamerka do gadania przez neta - skype, facebook... Żeby dobrze zbierała po ciemku bo nie stać mnie na mocne żarówki. Do kupienia w stacjonarnym markecie z elektroniką. Doradzi ktoś?
    Niedrogo teraz to zapomnij. Najtańsza kamerka Logitech, która do czegokolwiek się nadaje (ale nie wiem czy spełni Twoje wymagania) to c270 - 2* droższa niż przed pandemia. Możesz jeszcze używać telefonu z Androidem i apka DroidCam. Nowsze Canony też mają możliwość działania jako kamera internetowa.

  3. #3
    Bywalec Awatar KEEK
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie Odp: Kamerka internetowa

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Niedrogo teraz to zapomnij.
    Cholercia - nie skojarzyłem. Faktycznie, kiepski moment na kupowanie kamery. U mnie nie jest to powiązane z pandemicznymi czasami. Po prostu robię przemeblowanie i pomyślałem, że kupiłbym coś lepszego niż Creative Cam Sync 720p

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Kamerka internetowa

    typowe kamerki internetowe po ciemnku słabo działąją, wspomniana tu Logitech c270 też, dużo lepiej w tej cenie sprawdzi się jakiś action tam, ja używam SJ cena podobna, a jakość wieczorem dużo lepsza. Podobno jeszcze lepiej sprawdzi się rejestrator jazdy, choć sam tego nie używałem.

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Kamerka internetowa

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    action tam
    sorki za literówkę, action cam - czyli kamerka sportowa

  6. #6

  7. #7
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Kamerka internetowa

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Fajnie, tylko że z wieloma starszymi sprzętami to nie działa - i to wcale nie z bardzo starymi....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Kamerka internetowa

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Fajnie, tylko że z wieloma starszymi sprzętami to nie działa - i to wcale nie z bardzo starymi....
    Liczyłem, że mój G7X mark II sie załapie ale nie ma go na liście sprzętu do tej funkcjonalności
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  9. #9
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Kamerka internetowa

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Liczyłem, że mój G7X mark II sie załapie ale nie ma go na liście sprzętu do tej funkcjonalności
    No niestety moje się też nie łapią ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Kamerka internetowa

    Poza tym nie szkoda aparatu do tego? Jak z żywotnością przy takich przebiegach filmowania? Niektórzy (uczniowie, nauczyciele, ale nie tylko) po 4-5h dziennie przed kamerką siedzą.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •