Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Sony A1

  1. #31
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2020
    Miasto
    Lublin
    Posty
    382

    Domyślnie Odp: Sony A1

    Kupując terenowego pickupa 4x4 z wyciągarką też będziesz uważał jest za drogi i będziesz go porównywał go ze Skodą Fabią i VW Passatem ?
    Chyba Skoda Fabia i VW Passat nie są do jeżdżenia po bagnach, bezdrożach, więc porównanie bez sensu.

    Po roku okaże się ile sprzedano A1 a ile R5, to życie zweryfikuje wszelkie nasze dywagacje, oraz założenia firm - producentów.

  2. #32
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Ziemia
    Posty
    85

    Domyślnie Odp: Sony A1

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Zobacz posta
    Po roku okaże się ile sprzedano A1 a ile R5, to życie zweryfikuje wszelkie nasze dywagacje, oraz założenia firm - producentów.
    Przecież to oczywiste, że sprzedaż sony A1 będzie niszowa w relacji do canona R5, chociażby ze względu na cenę, ale może nie tylko.

  3. #33
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sony A1

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    10 i 12 wystarczy mi całkowicie Ale przecież muszą zachować pozycjonowanie
    Mnie wystarcza 5 klatek na sekundę, a fotografuję czasem przyrodę, samoloty itp. Przesiadłem się na A7R III i jest w zasadzie idealnie.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #34

    Dołączył
    Dec 2020
    Miasto
    Wieliczka
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Sony A1

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    A1 to nie jest "normalny" aparat "na sprzedaż", dla przychodów z rynku, zysku itd.
    Najprawdopodobniej spora część używanych przez ludzi A1 będzie jakoś sponsorowana przez producenta.

    To jest pokazanie możliwości, chodzi o prestiż firmy, o "my jesteśmy lepsi".
    A/bo ten prestiż przekłada się na decyzje zakupowe ludzi, na ilość sprzedanych "normalnych" aparatów.

    jp
    Dokładnie w 100%, odpowiedź na R5, ale na zasadzie my też możemy, nawet lepiej. Więc kupuj nasze inne aparaty, bo my robimy najlepsze.
    Realnie to przy tej cenie A1 nie konkuruje z R5, za duża różnica vs możliwości.

  5. #35
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: Sony A1

    Na DP są już dostępne sample studyjne do porównania z Rawow. Obrazek pod względem szumów nieco gorszy od R5 ale tylko nieznacznie. Mam też wrażenie większej DR na wyższych iso w R5 ale to ciężko stwierdzić do końca.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •