Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Migawka 5D MK II w 2021 ?

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2021
    Miasto
    świdnik
    Posty
    3

    Domyślnie Migawka 5D MK II w 2021 ?

    Witam serdecznie wszystkich Panów i Panie i pozdrawiam na początku.Jako świeżak wracam po latach na forum z nurtującym mnie pytaniem w 2021.Jako użytkownik przez pół życia APS-C Canona zawsze marzyłem o 5d mkII, tylko i wyłącznie o tym body. Oczywiście zdaję sobię sprawę z że już jest wiekowy, ale coż marzenia trzeba spełniać na stare lata hehe. Pytanie do was serdeczne czy zakup 5-tki w 2021 roku nieraz z przebiegiem 100k i więcej ale wizualnie dobrym stanie jest opłacalne?
    Czy jak to mówią nie przejmować się tym za te pieniądze tylko się cieszyć fotografią?
    Proszę o pomoc i pozdro jeszcze raz

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Migawka 5D MK II w 2021 ?

    Za ok. 1800-1900 PLN można kupić to body z przebiegiem 30-60 tys. Nie cudowałbym i brał jeśli w ładnym stanie.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2021
    Miasto
    świdnik
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Migawka 5D MK II w 2021 ?

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Za ok. 1800-1900 PLN można kupić to body z przebiegiem 30-60 tys. Nie cudowałbym i brał jeśli w ładnym stanie.
    No właśnie średnio z tym przebiegiem i wyglądem. Jak przebieg jest ok to zaraz coś przetarte wytarte
    Boję się w tym body jednego- filmowania!! jakie przebył i matrycy mimo małego przebiegu, nikt prawdy nie powie, nigdy nie miałem dslr z filmem

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Migawka 5D MK II w 2021 ?

    poszukać czegoś rozsądnego bez wielkiej okazji najlepiej od amatora i kupować nie zastanawiac się, trzy lata temu kupiłem 5D (czyli jeszcze bardziej zabytkowy korpus) na forum ok 30k przebiegu - nie potrzebowałem bo miałem już od kilku lat 6D ale miałem projekt na 5D - robię nim pewnie 1500 zdjęć rocznie i jestem zadowolony.

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2021
    Miasto
    świdnik
    Posty
    3

    Domyślnie Odp: Migawka 5D MK II w 2021 ?

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    poszukać czegoś rozsądnego bez wielkiej okazji najlepiej od amatora i kupować nie zastanawiac się, trzy lata temu kupiłem 5D (czyli jeszcze bardziej zabytkowy korpus) na forum ok 30k przebiegu - nie potrzebowałem bo miałem już od kilku lat 6D ale miałem projekt na 5D - robię nim pewnie 1500 zdjęć rocznie i jestem zadowolony.
    Czyli rozumiem nie patrzeć na to czy był filmowany czy nie? bo tego nie sprawdzisz
    Kupię za wszelką cenę choćby dla tego paska z napisem 5D MKII
    Najgorzej że wszystko wysyłka a na taki do obejrzenia będę czekał do następnych świąt, czy nie patrzeć na to?

    Może na naszym kochanymforum się coś znajdzie
    Ostatnio edytowane przez korben5 ; 19-01-2021 o 23:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •