Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

WÄ…tek: 70-300 IS II USM w Olsztynie lub okolicach

Mieszany widok

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2020
    Miasto
    niewielkie
    Posty
    5

    Domyślnie 70-300 IS II USM w Olsztynie lub okolicach

    Cześć! Noszę się z zamiarem kupna Canona 70-300 IS II USM i chciałbym ewentualnie zrobić test takiego sprzętu w zestawie z 800D. Czy wśród Canonierów jest ktoś z Olsztyna lub okolic zainteresowany spotkaniem w takim właśnie celu?

  2. #2

    Domyślnie Odp: 70-300 IS II USM w Olsztynie lub okolicach

    Niestety do Olsztyna mam daleko ale z czystym sumieniem mogę polecić ten obiektyw. Ma jedną wadę, nie pracuje z telekonwerterem ale to też nie do końca prawda. Nie pracuje według Canona i na przykład w zestawie Canon 80D lub 6DMKII i konwerter obiektyw nie pracuje ale już w zestawie z Canon R telekonwerter + adapter obiektyw działa co daje ogniskową 600mm
    WracajÄ…c do samego obiektywu to jest naprawdÄ™ wart uwagi.
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2020
    Miasto
    niewielkie
    Posty
    5

    Domyślnie Odp: 70-300 IS II USM w Olsztynie lub okolicach

    O tym, że obiektyw jest na prawdę porządny, wiem z wielu pozytywnych ocen na różnych portalach 😀 Jednakże przed zakupem wolałbym się przekonać "naocznie"😉, dlatego pytam...Dzięki za zaangażowanie i opinię!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •