Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
Mi Adam Jędrysik wszytko ustawił pod CAL1 i kazał nic nie ruszać, to nie ruszam. Tylko kalibracja wszystkiego co jakiś czas... dużo rzadziej niż wskazane 200 godzin... dużo dużo rzadziej.
Bronię się rękami i nogami przed win 10, bo to zmiana systemu, upgrade kompa, reinstalacja wszystkiego...
z tym upgradem to rozumiem (też długo zwlekałem) - ja po prostu kupiłem kolejny ssd i zainstalowałem win10 i mogę nadal odpalać stary win7, a następnie zainstalowałem wszystko czego używam i wszystko działa, łącznie z plikami z niedokończona obróbką obróbką na warstwach z inteligentnymi obiektami - wszystko się otwiera edytuje i wygląda tak samo jak w win7, win7 to był udany system, ale w z win10 jakiegoś dramatu nie widzę, drobne problemy typu standardowa przeglądarka do zdjęć napisan przez ...#%^12 nie wiadomo dla kogo, ale ogólnie nic czego nie dałoby się szybko załatwić - w pewnym momencie po dużym upgradzie win10 monitor eizo lekko zwariował (renderował gradienty ze schodkowymi przejściami) musiałem reinstalować (na wcześniejszą wersję) i zaczekać aż eizo zrobi upgrade softu - nie wiadomo co było problemem eizo twierdzi że microsoft - microsoft nic nie twierdzi, wyszła następna duża poprawka do win10 i upgrade do eizo i wróciło do normy - wniosek warto ustawić systemowe opóźnienie na istalację poprawek np. na rok jest szansa ze po roku naprawią błędy które wprowadzili poprawkami i przy odrobinie szczęścia nie wprowadzą innych