Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: [Warszawa] 10 Czerwca 2006 Marsz równości

  1. #1

    Domyślnie [Warszawa] 10 Czerwca 2006 Marsz równości

    Kto będzie??

  2. #2
    Początki nałogu Awatar Oakhallow
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    258

    Domyślnie

    Ja na pewno!!

    Oakhallow
    Skrytobójstwo bracie, to nie jest profesja, to nie jest zawód. To pasja, pochłaniający wir, gdzie nie możesz oddychać, walczysz z paraliżującym strachem, i uderzającą do głowy euforią, kiedy w środku wypełnionej po brzegi oberży wbijasz komuś w plecy nóż... Tak bracie, kocham ciepłą krew spływającą po ostrzu sztyletu. To o nas mówią, że jesteśmy dziećmi cienia...

  3. #3

    Domyślnie

    napewno wiesz co gdzie i jak. Mógłbyś napisać skąd do kąd będzie przemarsz i jak tam dojechać i czym z centralnego?

  4. #4
    Początki nałogu Awatar AdrianP
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Leszno
    Posty
    462

    Domyślnie

    Jestem ciekaw zdjęć.
    Ja nie będę na pewno, 600 km do W-wy to dla mnie za dużo
    Ostatnio edytowane przez AdrianP ; 31-05-2006 o 21:42
    Canon EOS 20D/bg-e2/Nikon DK-21M, Tamron 28-75/2.8, Canon EF 50/1.8, Canon EF 70-200/4 L, Canon EF-S 18-55 f/3.5-5.6, Canon Speedlite 430EX, Sandisk Extreme III 2gb and 1gb, Kenko Teleplus 300 Pro DG 1.4x

  5. #5

    Domyślnie

    widze że ciężko jest tu rozmawiać o manifestacjach bez emocji... Żebyśmy się dobrze zrozumieli to w tym wątku rozmawiamy o technicznych sprawach wydarzenia. Nie interesuje mnie to czy ktoś będzie duchowo i czy kogokolwiek czy cokolwiek popiera. Interesuje mnie za to kto z forumowiczów będzie i jak można dojechać z centralnego tam gdzie się wszystko zaczyna.

  6. #6
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    O... nastepny temat-zagadka. I co ciekawe... znowu od zabola.
    Mam prosbe zabol - jak podajesz w tym podforum tematy, to opisz dokladnie - jaka okazja, co, kto, gdzie, dlaczego, jakis link do zrodla itp.
    A nie miejscowosc, data i pytanie kto bedzie?
    Podczas gdy nie wiadomo NA CZYM ktos ma byc, mimo ze wiadomo gdzie i kiedy... np do dzis tej Lednicy nie rozgryzlem a googlac mi sie nie chce bo wyczuwam temat religijny...

    To podforum ma w pierwszej kolejnosci INFORMOWAC o wydarzeniach i dopiero potem zbierac ewentualnych chetnych na uwiecznienie wydarzenia.
    Twoje watki zabol nie spelniaja zalozen tego podforum. Bo nie zawieraja informacji a od razu przechodza do zbierania chetnych, a czasem by zdecydowac sie czy jest sie chetnym, trzeba najpierw wiedziec - NA CO chetnym mozna byc...

  7. #7
    Początki nałogu Awatar Oakhallow
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    258

    Domyślnie

    W tym roku to nie tylko parada, ale cały festiwal "równości". Zaczyna się 8 czerwca i kończy 15 czerwca. Składa się na niego mnóstwo imprez, w stylu pokaz filmów, imprezy w klubach, pogadanki itp. Sama parada jest, i chyba pozostanie do końca znakiem zapytania. Z tego co kojarzę, to chyba żadna ze stron nie uzyskała jeszcze pozwolenia na swoją manifestację.
    Tradycyjnie odbywało się to od kolumny Zygmunta - Krakowskie Przedmieście - i koniec mniej lub bardziej bliżej sejmu. Ew trasa była odwrotna co drugi rok. Jeśli dojdzie do przemarszu to można się spodziewać mniej więcej tej samej trasy.
    Młodzież Wszechpolska z pewnością będzie stała przy pomniku Kardynała Wyszyńskiego.

    Z Centralnego to chyba tego dnia będzie najlepiej na piechotę do Nowego Światu. Wszystko zależy czy chcesz pod kolumnę czy pod sejm. Wtedy albo tramwaj spod dworca do ronda z palmą. Albo pod rotundę i znowu tramwaj do Placu Bankowego.

    Oakhallow
    Ostatnio edytowane przez Oakhallow ; 01-06-2006 o 10:03
    Skrytobójstwo bracie, to nie jest profesja, to nie jest zawód. To pasja, pochłaniający wir, gdzie nie możesz oddychać, walczysz z paraliżującym strachem, i uderzającą do głowy euforią, kiedy w środku wypełnionej po brzegi oberży wbijasz komuś w plecy nóż... Tak bracie, kocham ciepłą krew spływającą po ostrzu sztyletu. To o nas mówią, że jesteśmy dziećmi cienia...

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    po wpisaniu w google [parada równości] pierwszy link od góry
    http://www.paradarownosci.pl/
    można się dowiedzieć co i jak. Dziś w TV słyszałem że jest zgoda na paradę, więc będzie co fotografować. Nie ukrywam że nie jestem z Warszawy i przez to nie bardzo wiem jak się po mieście poruszać. Dlatego też szukam chentne/chętnych canonierki/canonierów żeby było raźniej

  10. #10
    Początki nałogu Awatar Oakhallow
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    258

    Domyślnie

    No i po ciekawym wydarzeniu

    MW odwołała swój marsz. Jeszcze ew można liczyć, że będzie zadyma z jakąś niezorganizowaną grupą.
    Ale przynajmniej rozwiązał się problem z kim "iść".

    Oakhallow
    Ostatnio edytowane przez Oakhallow ; 08-06-2006 o 16:28
    Skrytobójstwo bracie, to nie jest profesja, to nie jest zawód. To pasja, pochłaniający wir, gdzie nie możesz oddychać, walczysz z paraliżującym strachem, i uderzającą do głowy euforią, kiedy w środku wypełnionej po brzegi oberży wbijasz komuś w plecy nóż... Tak bracie, kocham ciepłą krew spływającą po ostrzu sztyletu. To o nas mówią, że jesteśmy dziećmi cienia...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •