Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Serwis - Jaki polecacie ? gdzie oddać dziadka pięćde ?

  1. #1

    Domyślnie Serwis - Jaki polecacie ? gdzie oddać dziadka pięćde ?

    Cześć,
    mija dobrych kilka lat, i dzisiaj postanowiłem wyciągnąć z szafy starego dobrego Canona 5d. Niestety już jakieś 4 lata temu padła migawka i ogólnie body jest to odświeżenia itd. /nawet guma od slotów tak się zużyła iż odpadła / Jestem jak pisze już dobre kilka lat poza fotografią, i mam zamiar wrócić. Jaki serwis polecacie do naprawy migawki, odświeżenia puszki, wyczyszczenia matrycy i cholera wie czego jeszcze bo tym leżakowaniu w szafie sprzętu? Swojego czasu oddawałem sprzęt na żytnią do serwisu Canon-a, ale być może na przestrzeni lat coś się zmieniło i powstały dobre serwisy nie autoryzowane /tańsze i równie dobre/ Dzięki! Pozdrawiam. Ps. sprawdziłem swoje ostatnie logowanie na forum - 2011rok :O:O

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Serwis - Jaki polecacie ? gdzie oddać dziadka pięćde ?

    Wymiana migawki to najczęściej koszt ok. 1000zł. Nie ma sensu. Lepiej pomyśl o czymś nowszym z przyzwoitym przebiegiem 5d2, 6d, 5d3.
    Miłego dnia
    moja www

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Serwis - Jaki polecacie ? gdzie oddać dziadka pięćde ?

    Żytnia nie wymienia już chyba migawki w 5D. W nieautoryzowanym serwisie z wymianą nie powinno być problemu. Zapłacisz poniżej tysiaka (pewnie ok. 700). Tak jak pisze kolega wyżej za ok. 2tys. możesz kupić 6D. 5DII bym sobie darował bo cenowo będzie niewiele taniej a różnica w obrazowaniu spora na korzyść 6D.

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Serwis - Jaki polecacie ? gdzie oddać dziadka pięćde ?

    Cytat Zamieszczone przez Kris.B Zobacz posta
    Cześć,
    mija dobrych kilka lat, i dzisiaj postanowiłem wyciągnąć z szafy starego dobrego Canona 5d. Niestety już jakieś 4 lata temu padła migawka i ogólnie body jest to odświeżenia itd. /nawet guma od slotów tak się zużyła iż odpadła / Jestem jak pisze już dobre kilka lat poza fotografią, i mam zamiar wrócić. Jaki serwis polecacie do naprawy migawki, odświeżenia puszki, wyczyszczenia matrycy i cholera wie czego jeszcze bo tym leżakowaniu w szafie sprzętu? Swojego czasu oddawałem sprzęt na żytnią do serwisu Canon-a, ale być może na przestrzeni lat coś się zmieniło i powstały dobre serwisy nie autoryzowane /tańsze i równie dobre/ Dzięki! Pozdrawiam. Ps. sprawdziłem swoje ostatnie logowanie na forum - 2011rok :O:O
    https://www.suel.pl/kontakt (zwróć koniecznie uwagę na wszystko to, co jest napisane w prawym górnym rogu na stronie)

    http://www.serwisfoto.com.pl/kontakt

    Napisz, zadzwoń, i oddaj sprzęt do naprawy tam, gdzie otrzymasz najbardziej satysfakcjonującą Ciebie odpowiedź.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •