Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: 350 i krzywy obraz

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mruk
    ... linie horyzontu morza lub czegokolwiek w domu ustawiam ... i mamy okolo 2 stopni przekrzywniena ...
    Mam to samo ... morze mi odpływa w dół ??: A myślałem, że przy dociskaniu spustu przekrzywiałem automatycznie aparat. Teraz się już przyzwyczaiłem i bardziej się pilnuję, ale mając na uwadze problemy jak wyżej muszę to jeszcze raz przetestowac. Hmmm .... tylko do morza daleko :-D

    Czekam z niecierpliwością na efekty Twojej wizyty u "magików"

  2. #12
    Dopiero zaczyna Awatar JarQ
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Szamotuły
    Wiek
    48
    Posty
    37

    Domyślnie

    Miałem taki objaw z wadliwym Tamronem 28-75 f2.8. Potem Piotr z Apcom.pl (niech Pan u wynagrodzi) wymienił mi na dobry egzemplarz i wszystko wróciło do normy. Pozdrowienia dla Niego bo nie musiał

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar piast9
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3 267

    Domyślnie

    ??? Obiektyw skręcał obraz
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Stockholm
    Posty
    159

    Domyślnie

    Tak myslę,że to możliwe jeśli któraś z soczewek była wstawiona pod małym kątem a nie równolegle do płaszczyzny matrycy,ale to tylko moje spekulacje.
    EOS 50 I EF 70-200 4L I EF 17-40 4L I

  5. #15
    mruk
    Guest

    Domyślnie

    niestety nic nie wiadomo bo do serwisu to trzeba sie umawiac telefoniczne z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. nawet nie bylo szansy na sprawdzenie mimo iz mowilem ze jestem przejazdem i nie wiem kiedy bede ponownie. nadal wylewam wode z kadrze i nieostrze

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •