Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 239

Wątek: Update Firmware W Aparacie

  1. #201

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    Kiedyś słyszałem, że można wrzucić w aparat jakiś nieoryginalny soft, który wpływa na szybkość AF czy lepsze iso. Ktos próbował? Ja to słyszałem w temacie 50d

  2. #202
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 658

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    Chyba ML masz na myśli http://www.canon-board.info/oprogram...lantern-74533/
    ale raczej nie wpływa na szybkość AF.

  3. #203
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    W temacie 50D to już różne nieautoryzowane softy były, ale żaden z nich nie wpływał na AF ani ISO.
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  4. #204
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    warszawa
    Posty
    65

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    a który firmware masz teraz w aparacie ??

    spróbuj z Magic lantern fajna sprawa
    -------------------------
    Dovie'andi se tovya sagain

  5. #205

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    Witam. Potrzebuję pomocy odnośnie firmaware'a do Canona 600D. Zastanawiam się czy robić update bo na stronie canona nie ma konkretnie czy menu będzie w języku polskim. Dodatkowo pisałem już maila do helpdesku ale widać nie zależy im na obsłudze klienta :/ Proszę o jakieś rady

  6. #206

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    Cytat Zamieszczone przez Xavi92 Zobacz posta
    Witam. Potrzebuję pomocy odnośnie firmaware'a do Canona 600D. Zastanawiam się czy robić update bo na stronie canona nie ma konkretnie czy menu będzie w języku polskim. Dodatkowo pisałem już maila do helpdesku ale widać nie zależy im na obsłudze klienta :/ Proszę o jakieś rady
    We wszystkich najnowszych FW jest język polski. Jeśli teraz na starszym FW masz polski to na nowszym też będzie.

  7. #207

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    A to super wielkie dzięki @Kotwica we wodzie dobrze, że udało się wreszcie jakąś konkretną odpowiedź dostać

  8. #208

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Chyba ML masz na myśli http://www.canon-board.info/oprogram...lantern-74533/
    ale raczej nie wpływa na szybkość AF.
    wywnioskowałem z tego co w instrukcji napisano, że raczej wpływa. Nawet w ustawieniach jest zaznaczony "szybszy AF", ale nie wiem czy do każdego aparatu.

  9. #209

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    Jedyny problem jaki u mnie pojawił się po wgraniu nowego FW to to, że wyświetlacz delikatnie "miga". Tak jakby delikatnie drżał, spotkał się ktoś z podobnymi objawami ?

  10. #210

    Domyślnie Odp: Update Firmware W Aparacie

    dzieki!

Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •