Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 239

Wątek: Update Firmware W Aparacie

  1. #121
    Uzależniony Awatar RomanS
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    72
    Posty
    830

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarek C-n Zobacz posta
    Witam jestem tu nowym i zarazem pytam ponieważ mam mały problem.
    Posiadam EOS 300D z wgraną "wasią" 1.1.1 i wszystko działało bez problemu do czasu kiedy podmieniłem baterię podtrzymującą.
    Po ponownym uruchomieniu aparatu wyskoczyło menu w języku japońskim,intuicyjnie dotarłem do menu z opcją wyboru języków.
    Kiedy daję na język angielski aparat wiesza się,a po włączeniu ponownie jest japoński.Znalazłem na sieci informację iż w razie problemów należy zainstalować oryginalny firmware np.1.0.2
    Szukałem 1.0.2 na stronach Canona en. i jp.ale niestety nic nie znalazłem.
    Czy może mi ktoś pomóc jak sobie poradzić z tym problemem?
    Mój aparat był modyfikowany pod astrofotografię,ma podmieniony filtr IR na matrycy(Baader).
    Proszę o pomoc,
    pozdrawiam
    Jarek
    Tu masz:
    http://web.canon.jp/imaging/eosdigit...e+and+download
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez sinmartin Zobacz posta
    Prosze o zrozumienie mnie jesli w tym poscie cos nie bedzie tak z racji tego iz to jest moj pierwszy post.Od paru dni jestem w posiadaniu 5D Mark II z firmware 1.1.0 chce wgrac ta nowa wersje,mam wszystko przygotowane tylko nie wiem czy jest w niej rowniez jezyk polski.Bede wdzieczny za szybka odpowiedz.Pozdrawiam
    Nie sadze aby byl z tym jakikolwiek problem do 7D wgrywalem juz dwa razy.
    Ostatnio edytowane przez RomanS ; 29-05-2010 o 18:10 Powód: Automerged Doublepost

  2. #122
    Jarek C-n
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuję,podmieniałem i działa!

  3. #123
    Początki nałogu Awatar sprocket73
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Jaworzno
    Wiek
    51
    Posty
    489

    Domyślnie

    Natchniony lekturą tego wątku, mimo iż jestem wyznawcą zasady, że jak coś działa to nie nalezy ruszać, bo można zepsuć, postanowiłem zrobić update u siebie w 450D. Przeczytałem początek instrukcji, pisali tam, żeby upewnić się, że akumulator jest w pełni naładowany i uznałem że instrukcja jest dla debili. W aparacie miałem nowy, pierwszy raz używany akumulatorek zamiennik Phottixa. Poprzedniego dnia zrobiłem na nim ok. 200 zdjęć i wciąż pokazywał że jest pełny. Ściągnąłem firmware, wrzuciłem na kartę, odpaliłem aparat. Zauwałżyłem, że stan naładowania to połowa, ale pomyślałem sobie, że na połowie to zrobię kolejne 200 zdjęć, więc nie ma się co przejmować. Zapuścilem cały proces i czekałem sobie, a do głowy przyszła mi myśl, że taki nowy akumulatorek to może bardzo różnie pokazywać stan naładowania, a update szedł długo i powoli, mijały kolejne minuty, patrzyłem na pasek postępu i jakoś dziwnie miałem przeczucie, że zaraz braknie prądu. Na szczęście nic takiego się nie stało. Proces zakończył się powodzeniem. Wskaźnik naładowania wskazywał minimum. Wziąłem aparat do ręki, żeby pstryknąć na nowym firmware parę fotek, pstryk, pstryk... i komunikat "wymień baterię". Mało brakło...
    Na przyszłość na pewno będę już przestrzegał zasady, że akumulator ma być pełny i sprawdzony.
    SPROCKET
    80D | C10-22 | C15-85 | C24 stm | C60 macro | C70-300 is II| 3 x CPL Marumi
    Moja wycieczkowa galeria

  4. #124
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket73 Zobacz posta
    Natchniony lekturą tego wątku, mimo iż jestem wyznawcą zasady, że jak coś działa to nie nalezy ruszać, bo można zepsuć, postanowiłem zrobić update u siebie w 450D. Przeczytałem początek instrukcji, pisali tam, żeby upewnić się, że akumulator jest w pełni naładowany i uznałem że instrukcja jest dla debili. W aparacie miałem nowy, pierwszy raz używany akumulatorek zamiennik Phottixa. Poprzedniego dnia zrobiłem na nim ok. 200 zdjęć i wciąż pokazywał że jest pełny. Ściągnąłem firmware, wrzuciłem na kartę, odpaliłem aparat. Zauwałżyłem, że stan naładowania to połowa, ale pomyślałem sobie, że na połowie to zrobię kolejne 200 zdjęć, więc nie ma się co przejmować. Zapuścilem cały proces i czekałem sobie, a do głowy przyszła mi myśl, że taki nowy akumulatorek to może bardzo różnie pokazywać stan naładowania, a update szedł długo i powoli, mijały kolejne minuty, patrzyłem na pasek postępu i jakoś dziwnie miałem przeczucie, że zaraz braknie prądu. Na szczęście nic takiego się nie stało. Proces zakończył się powodzeniem. Wskaźnik naładowania wskazywał minimum. Wziąłem aparat do ręki, żeby pstryknąć na nowym firmware parę fotek, pstryk, pstryk... i komunikat "wymień baterię". Mało brakło...
    Na przyszłość na pewno będę już przestrzegał zasady, że akumulator ma być pełny i sprawdzony.
    to następnym razem naładowanego oryginała wsadź to na pewno nie braknie prądu
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  5. #125
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2010
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    163

    Domyślnie

    Witam. Czy jeśli wgram TEGO softa na moją 50-tke to nadal będę miał język polski czy automatycznie zmieni mi się na eng?

  6. #126
    Uzależniony Awatar Yoshitaka
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków/Jarosław
    Wiek
    45
    Posty
    585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yakuza144 Zobacz posta
    Witam. Czy jeśli wgram TEGO softa na moją 50-tke to nadal będę miał język polski czy automatycznie zmieni mi się na eng?
    Będzie język polski.
    Canon 50D + dodatki

  7. #127
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2010
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    163

    Domyślnie

    Zły link. TO chodziło.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Yoshitaka Zobacz posta
    Będzie język polski.
    OK Dzięki
    Ostatnio edytowane przez yakuza144 ; 13-07-2010 o 17:03 Powód: Automerged Doublepost

  8. #128

    Domyślnie

    Witam.
    Jestem tu nowy i pozdrawiam.
    Przeszukałem szukajke i nic nie znalazłem, a mianowicie chodzi o firmware do Canon 500D, wiem że najnowszy to 1.1.0. Mój znajomy ma kompakta Canon S5 IS i wgrał se taki fajny firmware, że aparat robi zdjęcia np. co 10sek. przez 8godzin. I tu moje pytanie czy jest coś takiego na 500D. Wiem że ten firmware nie jest stworzony przez Canona tylko chyba przez jakiś zapaleńców znających się na rzeczy.

  9. #129
    RaV24
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    Napiszcie proszę jak potem z gwarancja jak ktoś wgra upgrade do canon 500D ?Dalej obowiązuje czy się ją traci ?

  10. #130
    Uzależniony Awatar iso
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    547

    Domyślnie

    jak wgrasz oryginal to nic sie z gwarancją nie dzieje.

Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •